عیدی بازنشستگان

فوری | بازنشستگانی که عیدی نگرفتند بخوانند

کدخبر : 19214

چرا عیدی بعضی از بازنشستگان واریز نشد؟

عیدی بازنشستگان بحث داغ این روزهاست. عیدی بازنشستگان با حاشیه های زیادی مواجه شد. ابتدا مبلغ عیدی بازنشستگان و پس از آن زمان واریز عیدی بازنشستگان خبرساز شد.

از روز یکشنبه پرداخت عیدی بازنشسته‌های تامین اجتماعی آغاز شده است. اما هنوز برای همه بازنشستگان کشوری عیدی برایشان واریز نشده است؛ یک منبع آگاه در پاسخ به این سوال که عیدی بازنشستگان کشوری چه زمانی واریز می‌شود گفت: پرداخت عیدی بازنشستگان کشوری از شب گذشته آغاز و تا پایان امروز ادامه دارد.

مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران در پاسخ سوالی مبنی بر  بازنشستگانی که عیدی نگرفتند، چه کنند، گفت: بازنشستگان و مستمری‌بگیرانی که به هر علتی تا پایان هفته جاری عیدی دریافت نکردند، با تلفن ۱۴۲۰ یا با مراجعه به واحد مستمری بگیران شعب نسبت به عدم واریزی عیدی خود اقدام کنند.

عیدی بازنشستگان امسال یک میلیون و ۶۰۰هزار تومان خواهد بود؛ البته این رقم مبلغ ثابت عیدی است؛ بازنشستگان ۴۰۰هزار تومان به عنوان حق همسر دریافت می‌کنند. همچنین به ازای هر فرزند خود ۱۵۰هزار تومان درافت خواهند کرد. یعنی یک بازنشسته با ۳فرزند، حدود دو میلیون و ۴۵۰هزار تومان عیدی خواهد گرفت./ گسترش نیوز

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه