هالک ایرانی

مجری تلویزیون هالک ایرانی را بی آبرو کرد | توهین و تحقیر هالک ایرانی توسط مجری شبکه سه

کدخبر : 19177

پیام مجری شبکه سه به سجاد غریبی و توهین تحقیر وی را در فیلم زیر ببینید.

هالک ایرانی امروز در اینستاگرام حسابی وایرال شد . هالک ایرانی حواشی زیادی داشت و در دبی با مارتین مبارز معروف امریکایی درگیر شد . هالک ایرانی غافلگیر شد و این ویدیو از برخورد او با مارتین فورد حسابی وایرال شد . واکنش های مختلفی به این ویدیو منتشر شد .پیام مجری شبکه سه به سجاد غریبی و توهین تحقیر وی را در فیلم زیر ببینید.

 

 

سجاد غریبی مشهور به هالک ایرانی سیزدهم فروردین ماه سال بعد با مارتین فورد مشهور به ترسناک‌ترین مرد جهان دیدار خواهد کرد.

 احتمالا امروز ویدئوی درگیری او با رقیبش در دبی را دیدید. روزی نیست که مارتین فورد ویدئویی از تمرینات خود و همچنین رجزخوانی‌هایش علیه سجاد غریبی منتشر نکند.

در این بین اما سجاد غریبی ساکت بود و واکنشی از خود نشان نداده بود. تا روز گذشته که این ویدئو را منتشر کرد و جواب رجزهای مارتین فورد را داد.


 

مارتین فورد مشت‌های مرگبارم را احساس خواهد کرد!

روزیاتو نوشت: در مصاحبه با مجله Muscle and Health، غریبی گفته است که کاری می‌کند مارتین فورد «مشت‌های مرگبارم را احساس کند».

به دلیل وزن و قد قابل توجه غریبی و فورد، مسابقه بین این دو یک مسابقه حماسی فوق سنگین وزن واقعی خواهد بود، به ویژه پس از اینکه این دو در شبکه‌های اجتماعی برای یکدیگر نیز بارها رجزخوانی کرده اند.

اکنون هالک ایرانی مدعی است چنان مارتین فورد را کتک خواهد زد که او را با برانکارد از رینگ بیرون ببرند.

غریبی در این باره گفته است: «این بازیگر، یا بهتر بگوییم جوک خنده دارد، اولین بار در سال ۲۰۱۸ در یک لایو اینستاگرامی به من توهین کرد. او باید بفهمد که این مبارزه یک محصول هالیوودی نیست. کارگردانی در کار نیست. او هوک و ضربه مشت مرگبار مرا دیده و حس خواهد کرد».

هالک ایرانی در ادامه خطاب به مارتین فورد می‌گوید: «مارتین فورد، هر چقدر می‌خوای به توهینات ادامه بده. به دلقک بازی به بی‌احترامیات ادامه بده اما بهت قول می‌دم که تو رو با برانکارد از اونجا خارج خواهند کرد.

هیچ شانسی در مقابل من نخواهی داشت. ربطی به استعداد و ژنتیک نداره. فکر می‌کنم اگه سخت کار کنی و تمرین کنی نتیجه میده. این روش منه».

سجاد غریبی در بخشی دیگر از صحبت‌هایش گفته است: «در سنگین وزن‌ترین حالت، ۱۸۰ کیلوگرم وزن داشتم و به من می‌گفتند تانک. برای اینکه مبارزه کنم و عملکرد بهتری داشته باشم وزنم را کاهش داده ام.

اکنون بیش از هر زمان دیگری قدرتمند هستم. هفته‌ای سه روز و هر بار دو ساعت تمرین می‌کنم. بدنسازی را با مهارت‌های بوکس ترکیب می‌کنم. قند نمی‌خورم و چند ماه است که همین رویه را ادامه می‌دهم.

کربوهیدارت مصرفی‌ام متوسط است و مصرف پروتئینم در بالاترین حد قرار دارد. میلیون‌ها طرفدار دارم، پیر و جوان، که بی‌صبرانه منتظر این مبارزه هستند. قول می‌دهم که دلشان را شاد کنم».

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه