عیدی بازنشستگان

دستور رییس جمهور برای پرداخت فوری عیدی بازنشستگان

کدخبر : 19044

رییس جمهور در نشست یکشنبه شب ستاد هماهنگی اقتصادی دولت به دستگاه های اجرایی دستور پرداخت عیدی بازنشستگان و کارکنان داد.

در حالی هنوز عیدی بازنشستگان پرداخت نشده است . رییس جمهور به دستگاه های اجرایی دستور  پرداخت عیدی بازنشستگان را داد. هنوز جزییاتی از مقدار عیدی بازنشستگان و زمان پرداخت عیدی کارکنان و بازنشستگان مشخص نیست . 

 

رییس‌جمهور دستگاه‌های اجرایی را به پرداخت فوری عیدی بازنشسته‌ها ملزم کرد

 رییس‌جمهور، سازمان برنامه و بودجه و دستگاه‌های اجرایی را ملزم کرد عیدی بازنشستگان را هرچه سریع‌تر پرداخت کنند.

 در نشست یکشنبه شب ستاد هماهنگی اقتصادی دولت به ریاست آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، موضوع تغییرات لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ در کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار گرفت.

در این نشست، مسئولان سازمان برنامه و بودجه گزارشی از تغییراتی که نمایندگان مجلس در بودجه سال آینده ایجاد کرده‌اند، ارائه دادند.

رییس‌جمهور تأکید کرد «بودجه با نگاهی واقع‌بینانه به درآمدها و منابع کشور دیده شود و مسئولان سیاست‌های دولت را در چارچوب بررسی لایحه بودجه در مجلس شورای اسلامی پیگیری کنند.»

آیت‌الله رئیسی با تأکید بر ایجاد ثبات در همه متغیرهای کلان اقتصادی اظهار داشت: همه سیاست‌های دولت در بودجه سال ۱۴۰۱ طوری باشد تا علاوه بر ثبات، سبب رونق سرمایه‌گذاری، تولید، کارآفرینی و اشتغال شود.

در ادامه این نشست، گزارشی از وضعیت بازار و روند قیمت‌ها ارائه شد و رییس‌جمهور، وزارتخانه‌های صمت و جهاد کشاورزی را ملزم کرد مراقبت‌های لازم را برای جلوگیری از افزایش قیمت کالاهای مصرفی و اقلام خوراکی در ماه پایانی امسال اعمال کرده و اجازه هیچ‌گونه افزایش قیمت کالاها را ندهند.

همچنین در این نشست موضوع تأمین و پرداخت عیدی بازنشستگان مورد توجه قرار گرفت و آیت‌الله رئیسی سازمان برنامه و بودجه و دستگاه های اجرایی ملزم کرد حقوق و عیدی کارکنان و بازنشستگان را سریعا پرداخت کنند. ایرنا

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه