عیدی بازنشستگان

زمان واریز عیدی بازنشستگان اعلام شد [ مبلغ عیدی بازنشستگان

کدخبر : 18989

زمان پرداخت عیدی بازنشستگی تا آخر هفته جاری است.

با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، تب و تاب عیدی بازنشستگان در میان مردم افزایش یافته است. عیدی بازنشستگان امسال با مبلغ یک میلیون و ۶٠٠هزار تومان قرار بود اواخر بهمن واریز شود. به گفته صندوق بازنشستگی، عیدی بازنشستگان تا آخر هفته جاری پرداخت می شود.
در مورد عیدی بازنشستگان از همان ابتدا بازنشسته‌ها تاکید داشتند که مبلغ عیدی‌شان باید به شکلی باشد که تورم را پاسخ دهد. چراکه سال گذشته مبلغ عیدی حتی به دو میلیون تومان هم نرسیده بود و از این روز انتظار می‌رفت امسال این رقم افزایش یابد؛ اما اعلام مبلغ عیدی امیدها را ناامید کرد. زیرا امسال هم رقم عیدی به دو میلیون نرسید.
 
قرار بر این شد که رقم عیدی یک میلیون و ۶٠٠هزار تومان باشد و کارکنان و بازنشسته ها ۴٠٠هزار تومان به ازای همسر و نیز ١۵٠هزار تومان به ازای هر یک از فرزندان خود دریافت کنند. در نتیجه یک بازنشسته با دو فرزند نهایت دو میلیون و ٣٠٠هزار تومان دریافت می‌کند.
 
حالا سوال بعدی این است که باوجود همین مبلغ پایین، عیدی چه زمانی پرداخت می‌شود؟ پیشتر گفته شده بود عیدی در اواخر بهمن یعنی در همین روزها واریز می شود که پیگیری‌ها از مسئولان مربوطه از صندوق بازنشستگی کشوری حاکی از پرداخت عیدی تا آخر هفته جاری است. 9 صبح

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه