تاریخ واریز سود سهام عدالت

مشخص شدن تاریخ واریز سود سهام عدالت

کدخبر : 18975

تاریخ واریز سهام عدالت

واریز سود سهام عدالت سال 98 و 99 در دستور کار مدیر عامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و سهام عدالت قرار گرفته است. سهام عدالت برای جاماندگان حدود 550 هزار تومان خواهد بود. ارزش سهام عدالت با 22 میلیون و 586 هزار تومن رشد خوبی داشته است. 

محمد باغستانی مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) با اشاره به اینکه سود سهام عدالت جاماندگان سال ۹۸ همراه با سود سال ۹۹ پرداخت می‌شود، گفت: سود منتهی به اسفند ۹۹ مشمولانی که ۵۳۲ هزار تومان در سبد سهام خود دارند، حدود ۵۵۰ هزار تومان خواهد بود که به حساب مشمولان واریز می شود.

وی با تأکید بر اینکه تلاش می‌شود با همکاری شرکت‌های سرمایه‌پذیر همه سود‌ها یک جا پرداخت شود، افزود: برآورد زمانی ما این است که در دهه سوم اسفند می‌توان سود را به حساب مشمولان واریز کرد.

 

سود سهام عدالت رشد کرد؟

۲۳ بهمن شاخص کل بورس با اُفت ۳۸ واحدی روی پله یک میلیون و ۲۸۴ هزار واحدی قرار گرفت.  روز چهارشنبه (۲۷ بهمن) نیز شاخص کل بورس با اُفت ۸۴۵ واحد روی پله یک میلیون و ۲۸۲ هزار واحدی قرار گرفت. بر این اساس در طول این هفته شاخص بورس ۲۰۰۰ واحد افت داشت.

همچنین ارزش کل سبد ۵۳۲ هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت در روز شنبه  به ترتیب ۱۱ میلیون و ۹۸۹ هزار تومان، ۲۲ میلیون و ۵۸۶ هزار بود.

اما در روز چهارشنبه ارزش کل سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به  ١٢ میلیون و ۵۴هزار تومان، ٢٢ میلیون و ٧٠۶ هزار تومان رسید؛ بنابراین سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت، ۶۵ هزار تومان و سبد یک میلیون تومانی سهام عدالت ۱۲۰ هزار تومان در این هفته  رشد کرد.

به این ترتیب ارزش سبد سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی که در حال حاضر ۱۲ میلیون و ۵۴ هزار تومان است، نسبت به هفته گذشته که برابر با ۱۱ میلیون و ۵۴ هزار تومان بود، ۰٫۵۴ درصد رشد داشت. همچنین ارزش سبد سهام عدالت یک میلیون تومانی که در حال حاضر ۲۲ میلیون و ۷۰۶ هزار تومان است، نسبت به هفته گذشته که برابر با ۲۲ میلیون و ۵۸۶ هزار تومان بود، ۰.۵۳ درصد رشد را تجربه کرد. منبع تسنیم

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه