قیمت محصولات ایران خودرو | فروش فوق العاده ایران خودرو | قرعه کشی ایران خودرو

مژده به متقاضیان فروش ویژه ایران خودرو | قیمت محصولات ایران خودرو عجیب شد

کدخبر : 18935

قیمت محصولات ایران خودرو افزایش پیدا نکرد .

به گزارش رصدورزشی : قیمت محصولات ایران خودرو با افزایش همراه نبوده است . بر خلاف گفته برخی رسانه ها قیمت محصولات ایران خودرو از درب کارخانه دوباره امروز با افزایش قیمت همراه بود که این موضوع توسط معون بازاریابی ایران خودرو منتفی شد . قیمت محصولات ایران خودرو چند روز قبل افزایش داشت و بعد از آن افزایش قیمت را شاهد نبوده ایم . در ادامه جزئیات صحبت های معاون بازاریابی ایران خودرو در پی قیمت محصولات ایران خودرو را می خوانید .

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران‌خودرو گفت: با ابلاغ قانون جدید مالیات بر ارزش افزوده، تمامی خودروهایی که از تاریخ ۱۳ دی ماه فاکتور شده‌اند، مشمول قانون جدید شده و مبالغی بابت مواد ۲۸ و ۳۰ این قانون از مشتریان دریافت می‌شود که ارتباطی به قیمت محصولات نداشته و این مبالغ به حساب سازمان امور مالیاتی واریز می‌شود.

قیمت محصولات ایران خودرو

قیمت محصولات افزایشی نداشته است/ ایران‌خودرو مجری قانون جدید مالیات بر ارزش افزوده

ایکوپرس- بابک رحمانی افزود: طبق ماده ۳۰ قانون، مالیات نقل و انتقال به میزان یک درصد از قیمت کارخانه محصولات برای تمامی خودروها یکسان بوده و طبق ماده ۲۸ همین قانون، مالیات شماره‌گذاری براساس رتبه‌بندی انرژی، از یک تا پنج درصد قیمت کارخانه خودروها، اعمال می‌شود.

ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو | هشدار فوری فروش ویژه ایران خودرو

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با تاکید بر این‌که اطلاعات مربوط به مبلغ قابل پرداخت توسط مشتریان در سایت فروش ایران خودرو در دسترس قرار دارد، افزود: در متن تمامی قراردادها و بخش‌نامه‌های فروش ایران‌خودرو اعلام شده است که در صورت تغییر مالیات و عوارض قانونی، پرداخت عوارض برعهده مشتریان بوده و ایران‌خودرو ملزم به اجرای این قانون است.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

  • نبی
    0

    🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

‍‍‍
روی خط رسانه