مریم مومن | ازدواج مریم مومن | ثروت مریم مومن

حرکات جلف مریم مومن در جشن تولد لاکچری | لباس میلیونی مریم مومن در کافه لوکس

کدخبر : 18915

ویدیوی جدید از جشن تولد دوستانه مریم مومن منتشر شد .

مریم مومن بازیگر جوان سینما و تلوزیون است . مریم مومن در سریال بانوی عمارت به شدت مشهور شد او در این سریال با حسام منظور ، مینا وحید و پانته آ پناهی همبازی بود . او در رئالیتی شوی شب های مافیا کاری از سعید ابوطالب نیز حضور داشت که به سرعت وایرال شد و کلی طرفدار پیدا کرد . مریم مومن به تازگی یک فیلم از خودش منتشر کرده است که جشن تولدش می باشد و با دوستانش این روز را جشن گرفته است . در ادامه حرکات جالب مریم مومن  در این جشن را مشاهده می کنید . 

جشن تولد مریم مومن بازیگر بانوی عمارت

مریم مومن بازیگری که با نقش فخرالزمان در سریال بانوی عمارت شناخته شد یکی از چهره های تازه کار دنیای هنر است که روز گذشته ششم مردادماه تولد 21 سالگی اش را جشن گرفت. 

مهران غفوریان برای تولد عشقش سنگ تمام گذاشت | بریز و بپاش مهران غفوریان برای یک جشن تولد

فخرالزمان بانوی عمارت در اولین نقشش در این سریال چنان خوش درخشید که به نظر میرسد این نقش یکی از ماندگارترین نقش های کارنامه هنری خانم بازیگر تا پایان دوره کاری اش در سینما و تلویزیون باشد.

مریم مومن

عکس هایی از جشن تولد 21 سالگی مریم مومن

مریم مومن بازیگر بانوی عمارت صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکس هایی متفاوت از جشن تولد 21 سالگی اش به روز کرد و از تمام همراهانش برای تبریک های ویژه روز تولدش تشکر کرد.

مریم مومن

عکسی از جشن تولد مریم مومن بازیگر بانوی عمارت

مریم مومن 6 مرداد 1377 در مشگین شهر متولد شد و کارش در دنیای هنر را با تئاتر آغاز کرد اما سریال بانوی عمارت تجربه جدی او در دنیای بازیگری در تلویزیون بود.

مریم مومن

مریم مومن بازیگر بانوی عمارت و عزیزالله حمیدنژاد کارگردان این سریال

عزیزالله حمیدنژاد کارگردان سریاال بانوی عمارت از بازیگر تازه کاری برای نقش اصلی فیلمش استفاده کرد و مریم مومن در اولین تجربه بازیگری اش در نقشی جدید توانست نگاه های مثبت زیادی را به خود جلب کند و بعد از گذشت چند ماه از اتمام این سریال هنوز هم بسیاری از مخاطبان او را با نام فخرالزمان می شناسند.

مریم مومن

عکسی از تولد مریم مومن بازیگر بانوی عمارت

مریم مومن از طریق تست بازیگری و به دلیل نزدیکی چهره اش به نقش تاریخی فخرالزمان برای بازی در این نقش انتخاب شد و با بازی در این سریال به آرزوی همیشگی اش در دنیای هنر دست یافت.

مریم مومن

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه