سارا منجزی

ببنید| شادی لحظه‎ای سارا منجزی + عکس

کدخبر : 18801

سارا منجزی عکس زیر را در صفحه ایستاگرامش منتشر کرد.

به گزارش رصدورزشی: سارا منجزی بازیگر خوش چهره سینمای ایران با انتشار پستی با عنوان اینکه باید در لحظه شاد بود؛ سارا منجزی با انتشار این پست به مخاطبانش تاکید کرده که از لحظه استفاده کنند و خوش باشند.سارا منجزی زاده 7 دی سال 1361 در شهر اهواز است. او دو برادر دارد. نزدیک ترین دوستان سارا منجزی هلیا امامی و فریبا نادری هستند.

سارا منجزی نخستین بار در سریال کلاه پهلوی به کارگردانی دری ایفای نقش کرد.

سارا منجزی

محمدرضا شریفی نیا باعث ورود او به دنیای بازیگری شد و کلاس های فن بیان و بازیگری را تحت نظر این بازیگر گذراند.

سارا منجزی

سارا منجزی فارغ التحصیل رشته معماری است. او با بازیگر شدن به شهرت رسید و سپس وارد حرفه مدلینگ هم شد.

سارا منجزی

نسبت خانوادگی سارا منجزی با مسعود ده نمکی

مسعود ده نمکی کارگردان ایرانی معروف، با جناق برادر سارا منجزی پور است، ولی او حاضر نیست به دلیل خط مشی فکری این کارگردان با او همکاری داشته باشد.

سارا منجزی

از فیلم های معروف او می تواند به کلاه پهلوی، دختران دم بخت، دردسر بزرگ، پایتخت، خنده در باران، از یاد رفته، خانه ای در کنار دریا و شاید برای شما هم اتفاق بیفتد نام برد.

سارا منجزی

ازداوج سارا منجزی پور و همسرش

هر فردی وقتی بازیگر و معروف می شود دچار حاشیه هایی می شود و شایعات در موردش زیاد می شوند و سارا منجزی هم از این قاعدع مستثنی نیست. حضور مداوم او در کنسرت های محمد علیزاده باعث شد که شایعه رابطه او با ای نخواننده مطرح شود که این قضیه از سوی او تکذیب شد و به دلیل طراحی لباس در این اجراها حاضر بود. او هنوز ازدواج نکرده است ولی به دنبال عشق است و برای ازدواج جفت روحی می خواهد که به آرامش برسد.

سارا منجزی

فکر می کنم سادگی ودر عین حال آراستگی باعث می شود تـو مرتب و بـه روز بـه چشم بیایی. نظر شخصی مـن این اسـت کـه شیک و آراسته بودن بـه سادگی اسـت تا این کـه بخواهی رنگ‌های عجیب‌وغریب یا مدل‌های مختلف استفاده کنی. سادگی هیچوقت از مد نمی‌افتد و همیشه هم طرفداران خاص خودش را دارد.

سارا منجزی

راز زیبایی چهره سارا منجزی پور

بـه نظرم پوست سالم و خوب برای یک بازیگر باید مهم باشد و بهمین خاطر مـن سعی میکنم پوست صورتم را سلامت نگه دارم و از کرم‌های پوستی متناسب با پوستم استفاده کنم. اعتقادم هم دراین زمینه این اسـت کـه باید برای داشتن پوست صورت خوب جلوگیری کرد و قبل از این کـه پوست دچار مشکل شود از کرم‌های مناسب استفاده کرد.

سارا منجزی

هم چنین مـن پزشک پوست خوبی انتخاب کردم کـه مشاوره‌ های خوبی برای داشتن پوست سالم بـه مـن می دهد و همیشه از راهنمایی‌های شان بهترین استفاده را می کنم. هم چنین درکنار کرم‌های متناسب بیشتر از ماسک‌های طبیعی مثل ماسک خیار و عسل برای پوستم استفاده میکنم کـه بـه نظرم تاثیر خیلی خوبی در شادابی پوست صورت و چهره بـه خصوص خانم‌ها دارد.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه