قیمت روز خودرو

نوسان قیمت خودروهای سایپا در مقابل ثبات ایران خودرویی ها

کدخبر : 18664

قیمت خودروهای سایپا در مقابل خودروهای ایران خودرو که ثابت بوده نوسان داشته است.

به گزارش رصدورزشی: بررسی ها نشان میدهد که قیمت روز خودرو قیمت محصولات ایران خودرو امروز چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ نسبت به روز گذشته ثابت مانده و این در حالی است که قیمت روز خودرو محصولات ایران خودرو ثابت ماند.
امروز پژو ۲۰۶ تیپ دو ۲۷۰ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ پنج ۳۲۵ میلیون تومان و پژو ۲۰۶ صندوقدار ۳۱۷ میلیون تومان در بازار آزاد خودرو معامله شد.
قیمت روز خودرو
فرارو نوشت، قیمت تندر ۹۰ امروز چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ بدون کاهش یا افزایشی نسبت به روز گذشته ۴۴۰ میلیون تومان بود. تارا دنده‌ای امروز ۴۲۵ میلیون تومان، رانا LX ۲۴۹میلیون تومان و رانا پلاس ۲۷۰ میلیون تومان معامله شدند.
قیمت محصولات سایپا امروز چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ نوسانی بین یک تا پنج میلیون تومان را تجربه کرد. البته این نوسان در بین مدل‌های پر فروش این شرکت اتفاق افتاد و در سایر مدل‌ها حتی شاهد افزایش ۲۰ میلیون تومانی قیمت نسبت به روز گذشته بودیم.
قیمت روز خودرو
سایپا ۱۵۱ امروز یک میلیون تومان نسبت به روز گذشته ارزان شد و به ۱۶۸ میلیون تومان رسید. تیبا دو پلاس با سه میلیون تومان افزایش قیمت به ۲۰۲ میلیون تومان و ساینا با یک میلیون تومان کاهش قیمت نسبت به دیروز به ۱۹۳ میلیون تومان رسید.
قیمت سیتروئن C3 امروز ۲۰ میلیون تومان افزایش یافت و به یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان رسید. چانگان با پنج میلیون تومان افزایش قیمت به ۶۲۵ میلیون تومان و کیا سراتو با همین نرخ افزایش قیمت نسبت به روز گذشته به یک میلیارد و ۵۵ میلیون تومان رسید.

قیمت روز خودرو

قیمت روز خودروهای سایپا
قیمت محصولات سایپا امروز چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ نوسانی بین یک تا پنج میلیون تومان را تجربه کرد. البته این نوسان در بین مدل‌های پر فروش این شرکت اتفاق افتاد و در سایر مدل‌ها حتی شاهد افزایش ۲۰ میلیون تومانی قیمت نسبت به روز گذشته بودیم. سایپا ۱۵۱ امروز یک میلیون تومان نسبت به روز گذشته ارزان شد و به ۱۶۸ میلیون تومان رسید.

قیمت روز خودرو

تیبا دو پلاس با سه میلیون تومان افزایش قیمت به ۲۰۲ میلیون تومان و ساینا با یک میلیون تومان کاهش قیمت نسبت به دیروز به ۱۹۳ میلیون تومان رسید. قیمت سیتروئن C3 امروز ۲۰ میلیون تومان افزایش یافت و به یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان رسید. چانگان با پنج میلیون تومان افزایش قیمت به ۶۲۵ میلیون تومان و کیا سراتو با همین نرخ افزایش قیمت نسبت به روز گذشته به یک میلیارد و ۵۵ میلیون تومان رسید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه
تبلیغات متنی