فوتبال ایران

ماجرای چاقوکشی در دیدار دو تیم فوتبال

کدخبر : 18658

ماجرای چاقوکشی در دیدار دو تیم خوزستانی,درگیری در دیدار استقلال شوش و شهدای دوکوهه اندیمشک چه بود؟

به گزارش رصد ورزشی:در پایان دیدار دو تیم استقلال شوش و شهدای دوکوهه اندیمشک از لیگ دسته سه فوتبال کشور، گلر استقلالی با ضربلت چاقو مورد حمله قرار گرفت.

سرپوش فوتبالی - حسن‌زاده سرمربی تیم فوتبال استقلال شوش در خصوص درگیری ایجاد شده در پایان این بازی، اظهار کرد: بازی بین دو تیم استقلال شوش و شهدای دوکوهه اندیمشک از هفته نهم لیگ دسته سه کشور در اندیمشک برگزار شد و این بازی در پایان ۹۰ دقیقه با تساوی یک بر یک به پایان رسید و خوشبختانه هیچ مشکلی بین دو تیم وجود نداشت.

وی بیان کرد: اما پس از پایان این دیدار هنگامی که تیم از زمین خارج شدند، متوجه شدیم که آقای مریدی رئیس هیات فوتبال اندیمشک با گلر ذخیره تیم ما دچار درگیری شده و به او حمله ور شده است. گویا از قبل این دو نفر با یکدیگر درگیری و کری داشتند. دروازه بان ما اندیمشکی است و من حتی امروز باتوجه به حساسیت کار، او را جزو لیست ۱۸ نفر هم نگذاشته بودم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال شوش افزود: متاسفانه در این حادثه بعد از این که آقای مریدی به گلر ما حمله ور می شود و او را توسط اقوامشان از پشت به روی زمین می اندازند و سپس یک نفر با ضربات چاقو به بازوی او باعث مصدومیت اش می شود.

وی بیان کرد: بعد از رخ دادن این حادثه پلیس با گاز اشک آور همه را متفرق کرد و تیم ما نیز برای یک ساعت در رختکن حبس شد. وقتی هم که اورژانس آمد با توجه به شدت جراحت اعلام کرد که مصدوم باید به بیمارستان منتقل شود. بازیکن ما به بیمارستان امام علی اندیمشک منتقل شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه
تبلیغات متنی