اگر قرار بود یک مثلث و دایره بکشید کدام یک را می کشیدید؟ / تست

کدخبر : 18603

رکنا : از مجموعه تست های شخصیت شناسی تصویری است که به بررسی ابعاد مختلف شخصیت می پردازد.

تست شخصیت شناسی در انواع مختلف وجود دارد. با انجام تست شخصیت شناسی می توان به لایه های پنهان شخصیت هر فرد تا حدی پی برد. البته تست شخصیت شناسی هم ضریب خطا دارد. تست شخصیت شناسی MBTI نوجوانان یک تست شخصیت شناسی است که برای تشخیص تیپ شخصیتی افراد بین 12 تا 17 سال طراحی شده است. در ادامه یک تست شخصیت شناسی جالب را آورده ایم.

مثلث نمایانگر انسان ها و دایره نشانگر نحوه تعامل شما با آن ها است

مثلث شماره1 :

بنابراین، دایره درون مثلث نشان می دهد که شما فردی مهربان و خونسرد هستید. همیشه آماده کمک به دیگران می باشید و به راحتی حتی به یک لبخند آن ها را خودتان جذب می کنید. خانواده و دوستان شما بسیار به شما وابسته هستند و دوستتان دارند. از آنجایی که شما دایره را در وسط مثلث کشیده اید، همیشه به وسیله انسان های دیگر محاصره شده اید یا به تعبیر دیگر بسیار اجتماعی هستید اما زندگی شخصی خود را پنهان نگه می دارید و همیشه یک گروه دوست یا آشنایان نزدیک برای درد و دل انتخاب می کنید.

مثلث شماره 2:

بنابراین، دایره در بالای مثلث نشان می دهد که شما فردی آرام و با اعتماد به نفس هستید. قرار دادن دایره در بالای مثلث نشانگر این است که شما نسبت به دنیای اطراف خود بسیار کنجکاو هستید. شما نه از همسالان خود جدا هستید نه خیلی با آن ها درگیر می شوید.

شما در شغل تان تمرکز و اقتدار زیادی دارید و معمولا به دلیل کارهای جالبی که انجام می دهید مورد تحسین دیگران قرار می گیرید. هر چند وقت یک بار ترجیح می دهید که از جمع ها فاصله بگیرید و برای خودتان وقت بگذارید.

مثلث شماره3:

دایره در درون مثلث نشان می دهد که شما فردی محافظه کار هستید و برای شما مهم نیست که چقدر دیگران را می شناسید از آشنا گرفته تا غریبه به همه کمک می کنید، در حقیقت شما مانند یک سرپرست برای اطرافیان خود هستید. افراد دیگر هر زمان که نیاز به کمک و مشاوره دارند به شما مراجعه می کنند زیرا شما وفادار و باهوش هستید.

مثلث شماره4:

این ترتیب قرار گیری نشان می دهد که شما فردی بسیار شاد و پشتیبان هستید، در حقیقت شما نجات دهنده نهایی هستید و دیگران را به انجام کارهای مختلف و پیشرفت تشویق می کنید. با مشاهده پیشرفت دیگران شما نیز احساس خوشحالی و پیشرفت پیدا میکنید. در حقیقت شما به ندرت احساس حسادت پیدا می کنید. دید شما به زندگی کاملا مثبت است و در بدترین شرایط نیز می توانید امید را پیدا کنید. اکثریت اطرافیانتان شما را با اعتماد به نفس بالا می شناسند.

منبع : طلا

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: