مهدی قائدی

زندگینامه مهدی قائدی بازیکن استقلال

کدخبر : 18498

عکس و فیلم های دیده نشده از مهدی قائدی را در ادامه می بینید .

 

ستاره معصومی همسر مهدی قائدی ستاره استقلالی است که هنوز هم با وجود اینکه به امارات رفته اما محبوب دل آبی هاست اما همسرش نه! استقلالی ها هیچ دل خوشی از ستاره ندارند و او را مقصر اصلی این جدایی می دانند.

اما ستاره معصومی حالا دیگر نه به خاطر مهدی قائدی بلکه خود نیز معروف شده و برو و بیایی در اینستاگرام دارد. وی به یک چهره معروف و البته شاخ مجازی تبدیل شده که گاهی هم تبلیغات انجام داده و پول خوبی می گیرد. اگر از دنبال کنندگان قبلی ستاره باشید روند پوشش و لاکچری شدن سبک او را بعد از  رفتن به دبی فهمیده اید. او حالا به راحتی و بدون محدودیت تیپ میزن هم پست و استوری می کند.

در ادامه پست جدیدی او را مشاهده کنید تا مواردی هم از مادر و خواهران ستاره خانم بگوییم.

images (2)

ستاره معصومی و مهدی قائدی

اما شاخ شدن ستاره تنها در خودش تمام نمیشود. او دو خواهر از خود کوچکتر دارد که راه به راه به لطف آقای داماد که فوتبالیست هستند، به دبی رفته و همواره در حال خوشگذرانی می باشند.

ستاره معصومی تا به حال تصاویر زیادی از خواهران و برادر خود منتشر کرده اما گاهی هم از مادرش با حجاب در ایران عکس می گذاشت، اما او به تازگی ویدیویی کوتاه همراه با مادرش استوری کرد که هر دوی ان ها بی حجاب هستند و نکته جالب اینجاست که همانطور که ستاره از فیلتر های اینستایی زیاد استفاده می کند روی مامان جان هم فیلتر گذاشته بودن که قسمتی از آن پرید و چهره واقعی معلوم بود.

download (2)

البته اینکه ستاره و یا مادرش چه شکلی هستند موضوع مهمی نیست چون هر کسی زیبایی خاص خودش را دارد اما اینکه چنین شاخ های مجازی تنها از فیلتر های جذاب و پلنگ کن زیاد استفاده می کنند نشان دهنده اعتماد به نفس پایینشان  می باشد!

و اما خواهرزن های آقای فوتبالیست!

ستاره خانم بسیار اهل فخر فروشی و نشان دادن خوشی هایشان در فضای مجازی است. وی دو خواهر به نام های گندم و پریسا هم دارد که از خودش داف تر هستند و ظاهرا عمل های زیبایی در این خانواده و البته به برکت آقای داماد (مهدی قائدی) بسیار رایج است.

مدتی پیش ستاره معصومی تصویری از گندم برای تبریک تولدش منتشر کرد و او را خانم دکتر خطاب کرد. جالب اینجاست او با هر استوری تگ اسم هم انجام می دهد که دقیقا از همین طریق پیج این دو خوهار عزیز را هم بالا برد.

 اما نکته ای که وجود دارد این است که ظاهرا این خانواده خانم دکتر هم دارند که احتمال می رود گندم خانم به تازگی دکترا قبول شده باشد زیرا او تنها 22 سال سن دارد و متولد سال 1378 می باشد. اما سوال اینجاست که چجوری مقاطع دانشگاهی رو پاس کرده که در این سن کم به قول ستاره، خانم دکتره!

و اینکه در چه رشته ای تحصیلات دارند هم اشاره ای نشده و تنها برای کلاس گذاشتن طبق معمول جمله ای گفته شده است!

مورد دیگری که وجود دارد این است که خانواده ستاره و مهدی هم در این مهاجرت موقتی با آن ها همراه شده اند و ظاهرا آن ها هم از این فرصت بی نسیب نمانده و در این بریز بپاش ها هستند. در ادامه پریسا خواهر دیگر ستاره را مشاهده می کنید.

  چند روز پیش ستاره معصومی مثل همیشه از میز غذای خوشمزه شان ویدیویی کوتاه استوری کرد که طبق معمول نکته آن از زیر دست کاربران در نرفت و و استکانی که روی میز بود را مشروب دیدند و باعث حرف و حدیث های زیادی برای این زوج جوان شد.

ستاره معصومی همسر جوان مهدی قایدی امسال حاشیه های زیادی را به همراه خود داشت و بیشتر این حاشیه ها به دلیل دخالت او در مسائل مربوط به باشگاه بود. بعد از اینکه ستاره معصومی همسر مهدی قایدیدی تصاویری بی حجاب از خودش منتشر کرد، انتقاد ها و جنجال های زیادی به پا شد. عده ای به خاطر طرفداری از تیم استقلال و دوری حاشیه از این تیم او را نقد کردند و عده ای دیگر به او لقب تازه به دوران رسیده را دادند ! ستاره معصومی در واکنش به حرف های فالوورهایش (بعد از رفتن مهدی قایدی به تیم عربی و ترک استقلال) نوشت : هرکس ولو به لحظه ای خیال کند که کسی شده است، همان لحظه، لحظه ی سقوط اوست ...همسر مهدی قائدی

افشاگری دیرهنگام مسئولان استقلال درباره دلیل رفتن مهدی به خارج از کشور سوژه رسانه ها شد : مسئولان استقلال می گویند ستاره معصومی نقش بسیار مهمی در رفتن مهدی قایدیدی از ایران داشته است. قایدی برخلاف آنچه که گفته می شد در استقلال می ماند و بعد از دیدار با الهلال ترانسفر می شود، اما زودتر از موعد راهی تیم الاهلی امارات شد تا اعتراض هواداران باشگاه نسبت به مدیریت باشگاه را در پی داشته باشد.

 با این حال، شب گذشته ناصر فریادشیران، معاون باشگاه استقلال درباره داستان مهدی قایدی در تلویزیون صحبت کرد و البته اشاره ای هم به نقش همسر او در این ماجرا کرد. «انتقال مهدی قایدی اتفاق بسیار خوبی بود و گران ترین انتقال یک بازیکن ایرانی به خارج از کشور بود. او و همسرش دوست نداشتند که در ایران بمانند و باشگاه تصمیم گرفت در شرایط خیلی خوب او را انتقال بدهد.»

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۱ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه