پرسپولیس و ذوب آهن

نتیجه بازی پرسپولیس و ذوب آهن | خلاصه دیدار پرسپولیس و ذوب آهن

کدخبر : 18486

در ادامه فیلم خلاصه بازی دو تیم پرسپولیس و ذوب آهن را ببینید.

تیم های فوتبال پرسپولیس و ذوب آهن از تیم‌های باشگاهی ایران است. تیم های فوتبال پرسپولیس و ذوب آهن در رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران به مصاف هم رفتند. تیم های فوتبال پرسپولیس و ذوب آهن ساعت 17 به مصاف هم رفتند؛ و تیم پرسپولیس با دو گل پیروز میدان شد.در ادامه فیلم خلاصه بازی دو تیم پرسپولیس و ذوب آهن را ببینید.

پرسپولیس 2 - ذوب آهن 0 

یک گل به خودی و یک ضربه دقیق از مهدی ترابی، پرسپولیس را به سه امتیاز حساس بازی خانگی مقابل ذوب آهن رساند.

شاگردان یحیی گل‌محمدی در حالی که نمایش ناامیدکننده‌ای را در طول بازی از خود ارائه کردند، در نهایت موفق شدند ذوب آهن اصفهان را شکست دهند و به رتبه سوم جدول برسند.

پرسپولیس در این بازی موقعیت خاصی نداشت و تا دقیقه 62 از دستیابی به گل ناکام ماند تا اینکه ارسال وحید امیری با اثرگذاری گلر ذوب آهن وارد دروازه این تیم شد تا تیم مهدی تارتار در روز دفاع جانانه، عقب بیفتد. نیم ساعت بعد این بار یک تکل نابجا در محوطه جریمه پرسپولیس را به پنالتی رساند.

در شرایطی که عیسی آل کثیر توپ را برداشته بود تا ضربه را بزند، کادرفنی پنالتی را به مهدی ترابی سپرد و او با دقت کافی موفق شد گل دوم را بزند تا قرمزها خیالشان از پیروزی راحت شود.

 

هفته یازدهم لیگ برتر خلیج فارس

ورزشگاه آزادی/ بدون تماشاگر

تیم داوری: داور: مهدی سیدعلی

کمک‌ها: سعید علی‌نژادیان و آرمان اسعدی

داور چهارم: امیر عرب براقی

ناظر: یدالله جهانبازی

پرسپولیس و ذوب آهن

ترکیب پرسپولیس در بازی پرسپولیس و ذوب آهن :

حامد لک، سیدجلال حسینی، علی نعمتی، مهدی شیری (مهدی ترابی-57)، علی شجاعی (77- رضا اسدی)، محمد شریفی (57- پهلوان)، میلاد سرلک، سیامک نعمتی، وحید امیری، عیسی آل‌کثیر، امید عالیشاه

سرمربی: یحیی گل‌محمدی

ترکیب ذوب آهن در بازی پرسپولیس و ذوب آهن:

پارسا جعفری، امیرحسین صدقی، حامد نورمحمدی، محمد قریشی، پویا پورعلی، محمد سلطانی مهر، رضا خالقی فر (73- علی خدادادی)، میلاد جهانی ( ابراهیم زاده -62)، آرمان قاسمی، سجاد دانای باغکی، محمد خدابنده لو

سرمربی: مهدی تارتار

کارت زرد:

خدابنده لو از ذوب آهن 22

محمد شریفی 38

سیدجلال حسینی 66

قریشی 86

شرح گل:

پرسپولیس 1 - ذوب آهن 0 (پارسا جعفری - گل به خودی - دقیقه 62): وحید امیری از سمت راست توپ را روی دروازه ذوب آهن فرستاد و در حالی که این ارسال راهی به دروازه نداشت، پارسا جعفری گلر ذوب آهن در سیو آن ناموفق شد تا با انحراف مسیر به تیرک دروازه خورده و تبدیل به گل شود.

پرسپولیس 2 - ذوب آهن 0 (ترابی - دقیقه 88): عیسی آل کثیر در محوطه جریمه یک پنالتی باری پرسپولس گرفت و در حالی که امیدوار بود خودش پشت توپ قرار بگیرد، ترابی با دستور کادرفنی توپ را از او گرفت. او توپ را به گوشه سمت راست زد و باوجود تشخیص درست، جعفری نتوانست این توپ را بگیرد.

دقایق حساس در بازی پرسپولیس و ذوب آهن :

دقیقه 9: محمد شریفی از پشت محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد که این ضربه او را گلر ذوب اهن به راحتی در اختیار گرفت.

دقیقه 11: شوت محمد سلطانی فر به راحتی در اختیار حامد لک قرار گرفت.

دقیقه 17: پاس میلاد جهانی به دهانه دروازه در حالی که خالقی فر خود را به سمت توپ پرت کرده بود، از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 32: حرکت عیسی آل کثیر در محوطه جریمه با ضربه ناگهانی سیامک نعتی همراه شد که توپ از بالای دروازه با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

دقیقه 42: عیسی آل کثیر در دوئل فیزیکی موفق شد نورمحمدی را شکست دهد و توپ را در محوطه جریمه از او بگیرد اما ضربه خود را به شکلی ناامیدکننده روانه دروازه کرد و از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 56: پاس سیامک نعمتی امید عالیشاه را در موقعیت تک به تک قرار داد اما آرمان قاسمی با تکل خوب، مانع از گلزنی عالیشاه شد.

دقیقه 1+90: ضربه عالیشاه در محوطه جریمه به ترابی رسید و او پس از کنترل توپ در حالت نامتعادل اثر خود را روی توپ گذاشت و روی زمین افتاد و به شدت معتقد بود که باید پنالتی رویش اعلام می‌شد.

دقیقه 3+90: توپ در دهانه دروازه به عارف رستمی رسید و او ضربه سرضرب را به شکلی عجیب به بالای دروازه زد.

حواشی در بازی پرسپولیس و ذوب آهن :

* آی تی سی منوچهر صفروف صادر نشد تا او در مقابل ذوب آهن فرصت بازی نداشته باشد.

* محمد شریفی پس از اعلام خطای هند به تندی اعتراض کرد که کارت زرد را برایش در پی داشت.

* وحید امیری پس از گل به شکلی جالب با خدا راز و نیاز کرد و بابت این گل شکرگزاری داشت.

ذوب آهن اصفهان پرسپولیس تهران

منبع: ورزش سه

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه