اخبار حوادث

رابطه کثیف مرد زن دار با دختران جوان | رابطه کثیف با زنان به بهانه مهاجر بودن همسر

کدخبر : 18451

با آن که بیشتر از چند سال از ازدواجم نمی‌گذرد و صاحب یک پسر خردسال هستم دیگر نمی‌توانم رفتارهای ناشایست و ارتباط‌های نامتعارف همسرم با دختران و زنان غریبه را تحمل کنم و...

رابطه کثیف مرد زن دار با دختران جوان فاش شد. رابطه کثیف با زنان به بهانه مهاجر بودن همسر اتفاق افتاد. ماجرای رابطه کثیف مرد متاهل را در ادامه از زبان همسر 20 ساله اش را می خوانید. زن مهاجر از رابطه کیف همسرش خسته شده و تقاضای طلاق داد.

ماجرای ازدواج دختر مهاجر

با آن که بیشتر از چند سال از ازدواجم نمی‌گذرد و صاحب یک پسر خردسال هستم دیگر نمی‌توانم رفتارهای ناشایست و ارتباط‌های نامتعارف همسرم با دختران و زنان غریبه را تحمل کنم و...

زن 20ساله تبعه خارجی در حالی که بیان می‌کرد قصد طلاق از همسرم را دارم چرا که او نه تنها حرمت خانواده‌ام را نگه نمی‌دارد بلکه همه را کتک می‌زند، درباره سرگذشت خود به کارشناس اجتماعی کلانتری سپاد مشهد توضیح داد: کودک خردسالی بودم که به همراه خانواده‌ام از افغانستان به مشهد مهاجرت کردیم و در حاشیه شهر ساکن شدیم. من هم بعد از آن که مقطع ابتدایی را در مشهد گذراندم دیگر ترک تحصیل کردم و به امور خانه داری پرداختم.

خلاصه 16ساله بودم که قدیر به خواستگاری‌ام آمد اما پدرم به او پاسخ منفی داد چرا که معتقد بود من باید با هموطن خودم ازدواج کنم.  پدرم به خانواده قدیر گفت: ما خانواده‌ای مهاجر هستیم و شرایط بسیار متفاوتی داریم به همین دلیل ازدواج دختر من با یک پسر ایرانی فرجامی نخواهد داشت اما خانواده قدیر به اصرار خود ادامه می‌دادند و هربار فرد دیگری از آشنایانمان را واسطه می‌کردند تا این که بالاخره پدرم به این ازدواج رضایت داد اما تاکید کرد که توان تهیه جهیزیه را ندارد و شیربها نیز دریافت می‌کند چرا که این موارد جزئی از آداب و رسوم ما به شمار می‌رفت.

رابطه کثیف

با وجود این ، خانواده قدیر همه شروط را پذیرفتند و مدعی بودند اگر دو جوان عاشق یکدیگر باشند دیگر حتی تفاوت فرهنگی و مذهبی نیز در زندگی آن‌ها تاثیری نخواهد داشت.این گونه بود که من و قدیر با هم ازدواج کردیم ولی خیلی زود متوجه شدم که همسرم قبل از من، زن جوانی را به عقد موقت خودش درآورده بود و با زنان و دختران دیگری نیز ارتباط داشت و چون خانواده اش از این ماجرا بسیار نگران و ناراحت بودند، تلاش کردند مرا به عقد پسرشان درآورند تا از انحراف و هوس بازی دست بردارد! از سوی دیگر نیز همسرم تعادل روحی و روانی نداشت و مدام پرخاشگری می‌کرد. 

وقتی ماجرای ارتباط قدیمی با زنان و دختران دیگر را برای خانواده اش بازگو کردم مادرش مرا به بارداری تشویق کرد و مدعی شد اگر فرزندی به دنیا بیاورم قدیر نیز سربه راه خواهد شد.  من هم پذیرفتم و فرزندم "الیاس" به دنیا آمد اما حدود دو ماه قبل فهمیدم که او دوباره زن جوانی را به عقد موقت خودش درآورده است.

این بار وقتی به او اعتراض کردم ناگهان با چهره‌ای خشمگین به خانه پدرم آمد و همه ما را کتک زد. دیگر کاری از دستم ساخته نبود وپدرم نیز به خاطر متلاشی نشدن زندگی من سکوت کرد. با وجود این چند روز قبل قدیر سرگرم جست وجو در فضاهای مجازی بود و با این ادعا که خواهرم به او تهمت زده است که با دختر دیگری ارتباط دارد، خواهرم را زیر مشت و لگد گرفت و به شدت کتک زد.  او اکنون تبعه خارجی بودن ما را دستاویزی برای فحاشی و کتک کاری هایش قرار داده است و ادعا می‌کند که من در شأن او نیستم و...

این گزارش حاکی است با صدور دستوری ویژه از سوی سرگرد جعفر عامری (رئیس کلانتری  سپاد) پرونده این زن جوان در حالی توسط مشاوران  زبده دایره مددکاری اجتماعی تحت بررسی‌های تخصصی قرار گرفت که بارها کارشناسان اجتماعی درباره مشکلات حاد این گونه ازدواج‌ها در ایران هشدار داده‌اند.

در ادامه به حوادث دیگری که رخ داده است می پردازیم:

بازداشت ۴۰ متهم پرونده قمار و شرط بندی با ۹میلیون دنبال‌کننده

رئیس پلیس تهران از بازداشت ۴۰ متهم در پرونده‌های قمار، شرط‌بندی و اجاره‌‌کردن کارت‌های بانکی خبر داد که ۸۰میلیارد تومان گردش مالی و ۹میلیون فالوور داشتند.

سردار حسین رحیمی دیروز در حاشیه پنجمین مرحله طرح اقتدار که توسط دو پلیس امنیت و فتای تهران بزرگ به اجرا درآمد، در تشریح دستاوردهای طرح مذکور اظهار کرد: در این طرح سه باند مربوط به جعل اسناد متلاشی شدند و ده‌ها مورد از اسناد جعلی از آن‌ها کشف شد. وی افزود: در این طرح دو باند قاچاق انسان متلاشی شد و 11 متهم در این زمینه بازداشت شدند؛ همچنین 48 نفر از افرادی که در اختیار این باند و بیشتر از اتباع افغانستانی بودند، آزاد شدند. رئیس پلیس تهران با اشاره به شناسایی چهار باند تهیه و توزیع اقلام ضدفرهنگی در طرح مذکور، از کشف 611 هزار و 157 حلقه انواع لوح‌های فشرده‌ای خبر داد که اغلب حاوی محتویات مبتذل و مستهجن بود.

وی ادامه داد: در این طرح تارنماهای مرتبط با اوباش نیز شناسایی شد و به 20 تارنمای این افراد ضربه وارد کردیم. رحیمی با اعلام پاک‌سازی 247 نقطه از سطح شهر تهران و واحدهای صنفی که محل تردد یا ایجاد مزاحمت توسط اوباش بودند، افزود: یکی از مشکلات جدی هم در فضای مجازی و هم در فضای حقیقی قمار و شرط‌بندی است، مکرر گفتیم افرادی که در بحث قمار مشارکت دارند، در نهایت بازنده هستند و زندگی خود را از دست خواهند داد.

به‌گفته فرمانده انتظامی تهران بزرگ، 40 متهم که در فضای مجازی اقدام به تبلیغ قمار، اجاره کردن کارت‌های بانکی و پول شویی می‌کردند بازداشت شدند؛ درگاه‌های بانکی و صفحه اینستاگرام این افراد مسدود شد، گردش مالی این افراد 80 میلیارد تومان بود و بیش از 9 میلیون فالوور داشتند.

منبع: خراسان

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه
تبلیغات متنی