اخبار حوادث

تجاوز جنسی به پسر 12 ساله‌ در پارک | انتقام با تجاوز جنسی به پسر 12 ساله‌

کدخبر : 18269

پسر 12 ساله‌ از سوی یک شرور در پارک مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است، متهم مدعی شد به قصد انتقام دست به این حرکت زده است.

تجاوز جنسی به پسر 12 ساله‌ در پارک آشکار شد.تجاوز جنسی به پسر 12 ساله توسط مرد 27 ساله اتفاق افتاد. تجاوز جنسی پسر 12 ساله به قصد انتقام صورت گرفت. مرد شیطان صفت مدعی شد که پسر 12 ساله خود را به جای دختر جا زده و به همین دلیل تجاوز جنسی پسر 12 ساله را در پارک انجام داده است.

 پسر شرور که به اتهام آزار و اذیت یک پسر نوجوان دستگیر شده مدعی شد وی در فضای مجازی خود را دختر معرفی کرده بود و او وقتی به این موضوع پی برده به قصد انتقام دست به این کار زده است.

چند روز قبل مرد جوانی هراسان و نگران به پلیس رفت و گفت: پسر 12 ساله‌ام از سوی یک شرور مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

وی در تشریح ماجرا گفت: مدتی بود که متوجه تغییر رفتار پسرم و گوشه‌گیری و کم حرفی او شده بودم. زمانی که پیگیر ماجرا شدم او راز هولناکی را برایم برملا کرد. پسرم تعریف کرد که حدود یک ماه قبل، پسر 27 ساله‌ای به‌ نام پویا، وی را در پارک مورد آزار و اذیت قرار داده و اقدام به فیلمبرداری و عکاسی از پسرم کرده است، اما این تمام ماجرا نیست، پس از این اذیت، او با تهدید شماره تلفن پسرم را گرفته و مدام در واتساپ پسرم را تهدید می‌کند که اگر هرکاری می‌خواهد برایش انجام ندهد تصاویر و فیلم‌های گرفته شده از پسرم را در فضای مجازی منتشر می‌کند.

با شکایت مرد جوان، به دستور بازپرس محمدرضا صاحب جمعی، کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی وارد عمل شدند و با آموزش‌های لازم به پسر 12 ساله از او خواستند با متهم قرار ملاقات بگذارد.

زمانی که متهم به محل قرار آمد، مأموران که در کمین او بودند، پسر 27 ساله را بازداشت کردند، اما وی در تحقیقات منکر آزار پسر بچه شد و ماجرای متفاوتی را مطرح کرد. او گفت: در یک کانال تلگرامی عضو بودم. مدتی قبل با دیدن عکس پروفایل یکی از اعضای گروه و به تصور اینکه دختر زیبایی است با او چت می‌کردم تا اینکه بعد از مدتی قرار ملاقات گذاشتیم. من که در تمام این مدت فکر می‌کردم با یک دختر دوست شده‌ام وقتی به محل قرار رفتم با دیدن پسری 12 ساله که در این مدت مرا به تمسخر گرفته و بازیچه کرده بود بقدری شوکه و عصبی و ناراحت شدم که تصمیم به انتقام گرفتم و به همین دلیل چند عکس و فیلم در وضعیتی نامناسب از او گرفتم و تهدیدش کردم که تصاویر را در فضای مجازی منتشر می‌کنم.

به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی پایتخت، متهم در اختیار کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی قرار داده شد و تحقیقات در ارتباط با این ماجرا ادامه دارد.

تجاوز جنسی

ماجرای دیگری از شکایت فردی صورت گرفت که ادعا می‌کند به خاطر استرس همرا بیمار مادرش فوت کرده است در ادامه به آن می‌پردازیم:

دردسر مرگ پیرزن برای همراه بیمار

 پیرزن 95 ساله که به علت ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری بود در حالی جان باخت که خانواده‌اش مدعی هستند به‌خاطر استرس ناشی از دعوای همراهان بیمار هم اتاقی اش فوت کرده است.

ساعت 5 صبح شنبه اول آبان، مأموران کلانتری 112 ابوسعید در تماس با بازپرس ساسان غلامی از مرگ زن 95 ساله خبر دادند.

وقتی تحقیقات به دستور بازپرس کشیک قتل پایتخت در این باره آغاز شد، دختر پیرزن گفت: ما از یک مرد جوان در رابطه با مرگ مادرمان شکایت داریم. در اتاقی که مادرم به خاطر ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری بود، یک زن جوان دیگر هم حضور داشت. شبی که مادرم فوت کرد شوهر آن زن برای ملاقات او آمده بود اما سر موضوعی با همسرش دعوای شدیدی کرد. من از او خواستم مراعات حال مادرم و بیماران دیگر را کرده و آرام باشد اما او به من حمله کرد و کتکم زد. همین کتک کاری باعث شد که استرس زیادی به مادرم وارد شود و او ساعتی بعد فوت کند.

با شکایت خانواده زن 95 ساله، مرد جوان به‌نام پرویز بازداشت شد. وی در تحقیقات گفت: من در مرگ پیرزن نقشی نداشتم. همسرم به علت کرونا دو هفته در بیمارستان بستری بود. هر روز صبح به محل کارم می‌رفتم و پس از آن به بیمارستان رفته و بعد از آن مراقب همسرم بودم. از این رفت و آمدها خسته شده بودم، دو تا پسرم نزد مادرم بودند و از طرفی حال همسرم هم خوب نشده بود. آن شب با مادرزنم که می‌گفت باید همسرم همچنان در بیمارستان بستری باشد، بحثم شد. حین بحث دختر پیرزن تذکر داد که ساکت باشم، من هم در کمتر از 10 دقیقه اتاق را ترک کردم. نه کسی را کتک زدم و نه استرسی وارد کردم، شما می‌توانید دوربین‌های مداربسته بیمارستان را بازبینی کنید.

باتوجه به اظهارات مرد جوان، بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی پایتخت، دستور تحقیقات در رابطه با علت مرگ پیرزن را صادر کرد.

منبع: روزنامه ایران

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۴ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ