قیمت رمز ارز | رمز ارز | ارز دیجیتال

اتفاق وحشتناک برای دارندگان رمز ارز | ریزش شدید قیمت رمز ارزها

کدخبر : 18052

بیت کوین در ۲۴ ساعت بیش از ۷ درصد سقوط کرده است، اتریوم بیش از ۸ درصد کاهش یافت و سولانا نیز ۱۱ درصد کاهش قیمتی را تجربه کرد. در مجموع، ارزش بازار جهانی رمزارزها نزدیک به ۷ درصد کاهش یافته است. تنها دو سکه در میان ۲۰ رمزارز برتر توانستند در حالت سبز باقی بمانند: Terra با ۴ درصد افزایش در ۲۴ ساعت و Polygon که قیمت آن را ۲ درصد افزایش داشت.

جمعه سیاه قرار بود هفته گذشته باشد. در حالی که رمزارزها یک روز پس از عید شکرگزاری به فروش می‌رسید،  برای سرمایه‌گذاران این حوزه تاریک‌تر به نظر می‌رسد.

این کاهش فقط شامل رمزارزها نیست. پس از شروع خوب صبح، شاخص‌های سهام ایالات متحده همگی در تایم فریم روزانه و هفتگی روند نزولی دارند. نزدک امروز ۲.۸ درصد کاهش یافته است، در حالی که داوجونز نیز ۰.۹ درصد کاهش داشته است.

تهدید ناشی از نوع Omicron کرونا، که به کالیفرنیا نیز رسیده است، وجود دارد. به یاد داشته باشید که عدم اطمینان اقتصادی اولین حمله کووید به آمریکا را در مارس ۲۰۲۰ (اسفند ۱۳۹۸) اتفاق افتاد و بازار سهام را به زانو درآورد در حالی که بیت کوین را نیز به زیر ۵۰۰۰ دلار رساند.

هر مداخله ای نیاز به درمان جدیدی دارد. قرنطینه ها منجر به بررسی های محرک شد که منجر به کمبود نیروی کار و مشکلات زنجیره تامین شده است. در نتیجه قیمت کالاها و نیروی کار در حال افزایش است. اکنون، این انتظار وجود دارد که فدرال رزرو باید نرخ بهره را برای مبارزه با تورم افزایش دهد. اما با این وجود این توضیحات به راحتی بیانگر علت اینکه چرا پوشش های تورمی مانند بیت کوین امروز کاهش می یابد، بیت کوین سطوح بالایی از همبستگی را با سهام S&P ۵۰۰ نشان می دهد زیرا سرمایه گذاری به طور فزاینده ای جریان اصلی شده است.

با آخرین افت قیمتی، بیت کوین تنها در ۲۳ روز از رکورد ۶۹۰۰۰ دلار به ۵۳۰۰۰ دلار رسیده است که کاهش ۲۲ درصدی به ازای هر واحد است. اتریوم که ۲۳ روز پیش نیز به بالاترین سطح خود رسیده بود، در این بازه زمانی ۱۴ درصد کاهش یافته است و اکنون به زیر ۴۰۰۰ دلار رسیده است.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: