اخبار حوادث | قتل | جنایت

قتل عام فجیع خانوادگی در یزد

کدخبر : 18050

در این قتل عام خانوادگی مجرم پسر خانواده بود. قاتل قتل عام خانوادگی به همراه همدستش دستگیر و به قتل اعتراف کرد.

قتل عام خانوادگی در یزد رخ داد. در این قتل عام خانوادگی مجرم پسر خانواده بود. قاتل قتل عام خانوادگی به همراه همدستش دستگیر و به قتل اعتراف کرد. دلیل قتل عام خانوادگی اختلافات خانوادگی بود.

متهم قتل عام خانوادگی گفت: ابتدا مادر و برادرم را کشتم و جسدشان را آتش زدم و بعد هم پدرم را کشتم.سردار عباسعلی بهدانی فرد گفت: چهارشنبه شب خبر مرگ یک زن و فرزند وی در شهر مجومرد اشکذر به پلیس اعلام شد.به گزارش رکنا، وی افزود: با دریافت این خبر بلافاصله ماموران کلانتری اشکذر در محل حاضر و با

جسد بی جان زنی ۴۲ ساله و پسر ۱۴ ساله اش که به قتل رسیده بودند، روبرو شدند.فرمانده انتظامی استان ادامه داد: متعاقب آن جسدی در بیابان‌های اطراف اشکذر که به قتل رسیده و سوزانده شده بود توسط پلیس کشف شد.

بهدانی فرد تصریح کرد: بلافاصله تیم خبره‌ای از کارآگاهان پلیس تشکیل شد و ضمن هماهنگی با دادستان اشکذر، با استفاده از سرنخ‌های بدست آمده از صحنه جرم و با دقت عمل و هوشیاری پلیس و با انجام اقدامات اطلاعاتی و استفاده از شیوه‌های خاص پلیسی، فرزند بزرگ خانواده مورد ظن پلیس واقع شد.

وی اظهار داشت: پلیس در یک عملیات غافلگیرانه متهم و همدستش را که از محل متواری شده بودند، در بافت قدیم شهر یزد دستگیر و به اداره آگاهی اشکذر منتقل کردند.فرمانده انتظامی یزد گفت: متهمان که ۱۹ و ۲۱ ساله و هر دو اهل یکی از شهرستان‌های خراسان رضوی هستند، در حضور دادستان اشکذر به قتل اعتراف و انگیزه این اقدام فجیع را اختلاف خانوادگی عنوان کردند.قاتل در تحقیقات اولیه اعتراف کرد به خاطر اینکه خانواده درکم نمی کردند تصمیم به قتل آنها گرفتم.

ابتدا مادر و برادرم را کشتم و جسدشان را آتش زدم و بعد هم پدرم را کشتم و جسدش را با همکاری دوستم به بیرون خانه بردم و در بیابان های اطراف شهر رها کردم.منمی خواستم صحنه سازی کنم که موفق به این کار نشدم و خیلی زود نقشه ام لو رفت و پلیس من را دستگیر کرد.

آفتاب یزد

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: