اخبار حوادث

بزرگترین شرکت هرمی متلاشی شد

کدخبر : 17922

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از شناسایی یک شرکت هرمی و دستگیری 18 عضو آن در جنوب تهران خبر داد و گفت: در این عملیات یک قبضه سلاح جنگی کشف شد.

سرهنگ " جلیل موقوفه ای " بیان داشت:  در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت یک شرکت هرمی در محله ابوذر، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

 وی افزود: با اقدامات اطلاعاتی به عمل آمده صحت موضوع برای پلیس محرز شد و عملیات کلانتری 161 ابوذر محل فعالیت اعضای این باند را در یک ساختمان مسکونی شناسایی کردند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران با بیان اینکه ماموران با هماهنگی قضائی به محل مورد نظر اعزام شده و 16 نفر از اعضای این شرکت هرمی را به همراه 2 سرشاخه اصلی شرکت دستگیر کردند ادامه داد: اعضای این شرکت اظهار داشتند با پرداخت مبلغی برای کاریابی از استان های هم جوار استان تهران به این محل مراجعه و تحت آموزش قرار گرفته اند.

این مقام انتظامی در پایان با بیان اینکه تعدادی تجهیزات از قبیل لپ تاپ و تلفن همراه و 38 جزوه آموزشی از این مکان کشف شد، خاطر نشان کرد: در بازرسی از محل فوق یک قبضه سلاح کمری جنگی به همراه 5 عدد فشنگ جنگی از یکی از سرشاخه های اصلی شرکت کشف شد و  متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: