مهراب قاسمخانی | ازدواج مهراب قاسمخانی و مارال فرجاد

دعوای شدید پیمان و مهراب قاسمخانی | مارال فرجاد عامل این دعواست؟

کدخبر : 17908

مهراب قاسمخانی در جدیدترین یادداشتش نوشت: این عکس مال مقطع خیلی حساس و مهمی از زندگی منه. سنی که هر کسی مسیر آینده زندگیش رو پایه گذاری و براش برنامه ریزی میکنه. برنامه منم این بود که هیچی نشم. واقعاً هم براش تلاش میکردم. البته من هم مثل دیگران در این مقطع حساس الگویی داشتم که کسی نبود جز پیمان. اون آروم و سر به راه بود، من لات و عوضی بودم. اون دوستای مؤدبی داشت، دوستای من از خودمم عوضی تر بودن. اون درسخون بود، من هشت تا هشت تا تجدید میاوردم. اون اتاقش مرتب بود، اتاق من مثل آشغال دونی بود. اون لباس و موی مرتب داشت، من لباس و موی عجیب غریب داشتم. خلاصه این که هر چی بابا و مامانمون به آینده اون خوش‌بین بودن، مطمئن بودن که من در آینده معتاد میشم و توی جوب زندگی میکنم. پ.ن اول: اگه همه اطرافشون یکیو داشتن که بابا و مامانشون بزنه توی سرشون. من نه تنها پیمان رو داشتم، بلکه این قابلیت رو داشتم که هر کیو توی خیابون هم پیدا میکردن، میتونستن بزنن توی سرم. پ.ن دوم: چه خوبه که کارما الکیه. اصلاً دوست نداشتم بچه هام اون بلایی که من سر بابا و مامانم آوردم، سرم میاوردن.

مهراب قاسمخانی نویسنده و بازیگر ایرانی در چند ماه گذشته سوژه کاربران فضای مجازی بوده است . مهراب قاسمخانی بعد از عکسی که از عکس خودش و مارال کنار هم به اشتراک گذاشت شایعاتی را در فضای مجازی به راه انداخت.شایعه ازدواج مهراب قاسم خانی با مارال فرجاد این روزها در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده است. مهراب قاسمخانی و مارال فرجاد نسبت به این موضوع هیچ واکنشی نشان نداده اند. در ادامه می توانید عکس جدید مهراب قاسمخانی را ببینید.

کلیک کنید :فیلم لو رفته از عروسی مارال فرجاد و مهراب قاسمخانی

مهراب قاسمخانی

بیوگرافی مهراب قاسم‌ خانی 

مهراب قاسم‌ خانی متولد 16 آذر 1350 در تهران، نویسنده است. فارغ التحصیل لیسانس و فوق لیسانس نقاشی است، یک برادر بنام پیمان دارد که او هم نویسنده است، دوبار ازدواج کرده، او مهران مدیری را به دورهمی آورد اما خودش اخراج شد.او تجربه بازی کوتاهی در خوب ، بد جلف را نیز دارد.

قبل از کنکور دوست داشتم رئیس باغ وحش شوم اما بعد سه بار کنکور دامپزشکی که قبول نشدم کنکور هنر دادم، چون نقاشی ام خوب بود، در دانشگاه همشه معدل بالای 19 – 18 داشتم و در کنکور فوق لیسانس نفر پنجم، ششم شدم.

این را جایی نگفته بودم همین الان هم اگر پیشنهاد شود، نویسندگی را کنار می گذارم و رئیس باغ وحش می شوم.

به خاطر علاقه ای که به سینما داشتم، رفتم و دوره فیلمنامه نویسی را در مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی گذراندم بعد از این دوره بود که نویسندگی برایم شکل جدی پیدا کرد.

مهراب قاسمخانی

فعالیت حرفه ای مهراب قاسمخانی

فعالیت جدی‌  مهراب قاسمخانی در صدا و سیما را در سال ۱۳۷۸ و با برنامه ببخشید شما ؟ به کارگردانی مهران مدیری بود در نقش نویسنده آغاز نمود.

اوج کارهای هنری‌ اش به مجموعه تلویزیونی پاورچین برمی‌ گردد در زمستان ۱۳۸۲ تا بهار ۱۳۸۳ مجموعه طنز نقطه‌ چین را با نوشته‌ های خود یاری رساندند.

پس از پاورچین به همراه برادرش مجموعه کمربندها را ببندیم سال 83 را کار کرد سپس در پاییز 84 فیلمنامه نویس شب های برره مهران مدیری شد و سال 85 باغ مظفر را تمام کرد.

سپس مرد هزار چهره و پاییز 88 سریال مسافران رامبد جوان را نوشت، از موفق ترین کارهای وی می توان به سریال ساختمان پزشکان سروش صحت در سال 90 و سریال پژمان در سال 92 اشاره کرد.

مهراب قاسمخانی

 فیلم سن پطرزبورگ سال 88 ، دزد و پلیس سال 91 را نیز در کارنامه دارد.

در سال 95 بعنوان کارگردان و نویسنده دورهمی را ساخت و با مهران مدیری نیز برای اجرا به توافق رسید، بعد از 12 قسمت بدلیل ممنوعیت کاری از طرف سازمان مواجه شد که در نهایت حتی از ورود او به لوکیشن مجموعه نیز جلوگیری شد.

در نهایت از این مجموعه خداحافظی کرد و از مهران مدیری خواست کارگردانی این مجموعه را برعهده بگیرد.

ازدواج مهراب قاسم‌ خانی

رابطه پنهانی امیر مقاره با این خانم | قرارهای مخفیانه امیر مقاره کجاست؟

 مهراب قاسم خانی در 23 سالگی با دختری بنام مریم گلرو ازدواج کرد و در 25 سالگی صاحی یک دختر بنام نیروانا شد این زندگی مدتی بعد دچار حاشیه شد و سرانجام به طلاق انجامید.

قاسم خانی برای بار دوم در سال 1383 با شقایق دهقان بازیگر شناخته شده ازدواج کرد که تا به امروز دوام آورده، آنها صاحب یک فرزند پسر بنام نویان هستند.

محراب و شقایق سر سریال پاروچین با بکدیگر آشنا شدند.

به تازگی شایعه شده است که مهراب قاسم خانی با مارال فرجاد ازدواج کرده است.

مهراب قاسمخانی

من طرفدار شماره یک علی دایی هستم و عکسش را به دیوار اتاقم چسبانده ام، علی دایی یک جنگجوی واقعی است من اصلا بازیکنان تاحدودی خشن را دوست دارم.

علائق مهراب قاسم خانی

من قبل از اینکه خودم بفهمم، پرسپولیسی شدم. چون پدر و مادرم اسمم را به خاطر مهراب شاهرخی انتخاب کردند. همه فکر می کنند اسمم برگرفته از شاهنامه است.

در صورتی که پدر و مادرم کاملا فوتبالی و استادیومی بودند، بنابراین چاره ای جز پرسپولیسی شدن نداشتم.

من تئاتر را دوست ندارم در سلیقه من نیست فیلم های خارجی زیاد می بینم.

فیلم های ایرانی شاید جمعا 10 عدد دیده باشم فیلم های پیمان بوده، فیلم های آقای فرهادی، رامبد جوان و فیلم آقای معادی که دوستشان هم داشتم.

سرما هم که می‌خورم، صبر می‌ کنم تا خودش خوب شود دندانهایم مشکل دارد و 2 سال است که به دندانپزشکی نمی‌ روم درستش کنم و حالا چند تا دندان نصفه و نیمه در دهانم دارم.

کت و شلوار خریدم و هیچ‌ وقت هم آن را نپوشیدم، من تا به حال کت و شلوار نپوشیده‌ام  حتی در مراسم عروسی‌ ام هم نپوشیدم، کت و شلوار به طرز وحشتناکی به من نمی‌ آید.

فیلم های سینمایی و مجموعه های تلویزیونی که مهراب قاسم خانی نویسنده آن بود

مهراب قاسمخانی

۱۳۹۲ – سریال تلویزیونی پژمان – کارگردان سروش صحت

۱۳۹۱ – سریال تلویزیونی دزد و پلیس – کارگردان سعید آقاخانی

۱۳۸۹ – سریال تلویزیونی ساختمان پزشکان – کارگردان سروش صحت

۱۳۸۸ – سریال تلویزیونی مسافران – کارگردان رامبد جوان

۱۳۸۸ – فیلم سینمایی سن پطرزبورگ – کارگردان بهروز افخمی

۱۳۸۷ – سریال تلویزیونی مرد هزار چهره – کارگردان مهران مدیری

۱۳۸۵ – سریال تلویزیونی باغ مظفر – کارگردان مهران مدیری

۱۳۸۴ – سریال تلویزیونی شب‌های برره – کارگردان مهران مدیری

۱۳۸۳ – سریال تلویزیونی کمربندها را ببندیم – کارگردان مهدی مظلومی

۱۳۸۲ – سریال تلویزیونی نقطه‌چین – کارگردان مهران مدیری

۱۳۸۱ – سریال تلویزیونی پاورچین – کارگردان مهران مدیری

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: