تعرض / تعرض شیطان اینستاگرامی

تعرض شیطان اینستاگرامی به دختر ۲۵ ساله زیبا | تعرض شیطان اینستاگرامی با ترفند ازدواج

کدخبر : 17886

دختر ۲۵ساله ای که با راهنمایی یکی از دوستانش پا به کلانتری گذاشته بود تا از تعرض شیطان اینستاگرامی شکایت کند.

عامل تعرض به دختر 25 ساله دستگیر شد. تعرض به دختر 25 ساله در مشهد رخ داد. تعرض به دختر جوان به بهانه دیدن مادرش با ترفند ازدواج صورت گرفت. تعرض به دختر زیبا با استفاده از کتک و ضرب و شتم بود.

دختر ۲۵ساله ای که با راهنمایی یکی از دوستانش پا به کلانتری گذاشته بود تا از تعرض شیطان اینستاگرامی شکایت کند، درباره حادثه ای که هستی اش را به باد داد، به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری سناباد مشهد گفت: مدتی قبل از طریق اینستاگرام با جوانی به نام «پدرام» آشنا شدم. ارتباط ما در فضای مجازی ادامه یافت و به یک وابستگی عاطفی رسید.

در این میان پدرام با این ادعا که مرا کاملا می شناسد، به من ابراز علاقه کرد. او با تاکید بر این که قصد دارد با من ازدواج کند، مرا به سوی تبادل پیامک های عاشقانه کشاند. او که مدعی بود من همکلاسی سابق یکی از دوستانش بودم، هر روز بیشتر عشقش را به من نشان می داد. من هم که ناخودآگاه فریب جمله های عاشقانه اش را خورده بودم، به او دل بستم تا جایی که ارتباط تلفنی و پیامکی ما به موضوعات خصوصی کشید و ماجرای خواستگاری و ازدواج به میان آمد. در همین شرایط پدرام مدعی شد مادرش در بستر بیماری، آخرین روزهای زندگی اش را سپری می کند و خیلی دوست دارد قبل از مرگ، عروس آینده اش را ببیند و با او دیدار کند.

این گونه بود که مرا راضی کرد تا برای این دیدار خاطره انگیز به منزلشان بروم. من هم که دیگر مطمئن شده بودم پدرام قصد ازدواج با مرا دارد، خواسته اش را پذیرفتم و به محل کارش رفتم. ساعتی بعد با هم سوار بر خودروی شخصی ام به طرف منزلشان حرکت کردیم اما زمانی که قدم در آن خانه گذاشتم تازه متوجه شدم که به لانه شیطان آمده ام چرا که آن منزل خالی از سکنه بود و هیچ کس در آن جا حضور نداشت.

تعرض

وقتی تصمیم به بازگشت گرفتم، پدرام ابتدا با توسل به دروغ های فریبنده اش تلاش کرد تا مرا از رفتن منصرف کند اما وقتی من برای رفتن پافشاری کردم او ناگهان موهایم را کشید و به شدت کتکم زد. پدرام تهدید کرد اگر در برابر خواسته بی شرمانه اش مقاومت کنم مرا می کشد و جسدم را درون چاه فاضلاب همان منزل می اندازد، به طوری که کسی هم از این حادثه باخبر نشود. خلاصه پدرام با تهدیدهای وحشتناک نیت پلید و شیطانی اش را عملی کرد و …

وقتی به منزل بازگشتم بسیار نگران و وحشت زده بودم اما برای حفظ آبروی خود و خانواده ام سکوت کردم و به کسی چیزی نگفتم تا این که بعد از یک ماه ماجرا را برای یکی از دوستانم شرح دادم، سپس با راهنمایی دوستم به کلانتری آمدیم تا از این شیطان اینستاگرامی شکایت کنم. شایان ذکر است، در پی اظهارات این دختر جوان، پدرام به کلانتری سناباد احضار شد و با صدور دستوری ویژه از سوی سرگرد محمد باقر بهرازفر (رئیس کلانتری سناباد) مورد بازجویی‌های تخصصی قرار گرفت.

این جوان که مدعی بود دختر ۲۵ساله را نمی شناسد و با او ارتباطی نداشته است، به نیروهای اطلاعات کلانتری گفت: من در بنگاه کار می کنم. به همین دلیل شاید این دختر جوان برای رهن یا اجاره منزل به محل کارم آمده باشد و اکنون چنین ادعایی را مطرح می کند و … در پی اظهارات پدرام و با صدور دستور قضایی تحقیقات غیرمحسوس با ردیابی‌های اطلاعاتی آغاز و مشخص شد ادعاهای پدرام کاملا دروغ است و اسنادی به دست آمد که تناقض گویی های وی را برای کشاندن دختر جوان به لانه شیطانی آشکار می کرد، به همین دلیل پرونده وی برای طی مراحل قانونی به دادسرای عمومی و انقلاب مشهد ارسال شد.

تعرض

در ادامه به حوادث دیگری  که رخ داده است می پردازیم:

کلاهبردار ۲۰ میلیاردی در قم دستگیر شد

فرمانده انتظامی قم از دستگیری فردی خبر داد که با معرفی خود به عنوان انبوه‌ساز، از ۱۰ تَن از شهروندان ۲۰۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود. به گزارش نیروی انتظامی قم، سید محمود میرفیضی افزود: در پی شکایت ۱۰ تَن از شهروندان مبنی بر این که فردی خود را انبوه‌ساز معرفی و با مانور متقلبانه و تبلیغات در خصوص سرمایه‌گذاری و مشارکت مالی در طرح‌های انبوه‌سازی و نشان دادن طرح‌های نیمه کاره و در حال ساخت در نقاط گران قیمت شهر قم مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده است، موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

 افزود: مال باختگان اعلام کردند بعد از گذشت یک سال از واریز پول به علت پیشرفت نکردن فیزیکی طرح‌های ساختمانی و تعداد سرمایه‌گذاران  متوجه کلاهبرداری شده‌اند. فرمانده انتظامی قم گفت: در ادامه، موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیمی از کارآگاهان مجرب پلیس آگاهی استان قرار گرفت و متهم ۳۲ ساله دارای ۲ فقره سابقه کیفری شناسایی شد و در عملیات غافلگیرانه در منزلش به دام افتاد. وی اضافه کرد: متهم طی تحقیق‌ها به بزهِ انتسابی اعتراف کرد و در نهایت به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی استان شد.

میرفیضی ضمن تاکید بر اطلاع شهروندان از قوانین و مقررات در خصوص سرمایه‌گذاری و مشارکت مالی پیش از تنظیم قرارداد خواست، افراد ابتدا در خصوص تخصص و رزومه‌کاری فرد مد نظر از اداره‌ها و سازمان‌های مربوط استعلام و ضمن مشاوره با افراد حقوق‌دان مبادرت به تنظیم سند رسمی لازم الاجرا و تعهدآور در دفاتر اسناد رسمی کنند.

منبع: خراسان

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه
تبلیغات متنی