مهراب قاسم خانی| شقایق دهقان | مارال فرجاد

رابطه شوهر سابق شقایق دهقان با بازیگر زن

کدخبر : 17741

مهراب قاسم خانی نویسنده و بازیگر ایرانی در تازه ترین عکسی که در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است از کلکسیون عروسک و اسباب بازی هایش رونمایی کرد.

مهراب قاسم‌ خانی نویسنده و بازیگر ایرانی است. مهراب قاسم خانی برادر پیمان قاسم خانی است. به تازگی شایعه ازدواج مهراب قاسم خانی با مارال فرجاد در فضای مجازی منتشر شده است. در ادامه عکس مهراب قاسم خانی را می بینید.

مهراب قاسم خانی

بیوگرافی مهراب قاسم‌ خانی 

مهراب قاسم‌ خانی متولد 16 آذر 1350 در تهران، نویسنده است.

فارغ التحصیل لیسانس و فوق لیسانس نقاشی است، یک برادر بنام پیمان دارد که او هم نویسنده است، دوبار ازدواج کرده، او مهران مدیری را به دورهمی آورد اما خودش اخراج شد.او تجربه بازی کوتاهی در خوب ، بد جلف را نیز دارد.

قبل از کنکور دوست داشتم رئیس باغ وحش شوم اما بعد سه بار کنکور دامپزشکی که قبول نشدم کنکور هنر دادم، چون نقاشی ام خوب بود، در دانشگاه همشه معدل بالای 19 – 18 داشتم و در کنکور فوق لیسانس نفر پنجم، ششم شدم.

این را جایی نگفته بودم همین الان هم اگر پیشنهاد شود، نویسندگی را کنار می گذارم و رئیس باغ وحش می شوم.

به خاطر علاقه ای که به سینما داشتم، رفتم و دوره فیلمنامه نویسی را در مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی گذراندم بعد از این دوره بود که نویسندگی برایم شکل جدی پیدا کرد.

فعالیت حرفه ای مهراب قاسم‌ خانی

مهراب قاسم خانی

فعالیت جدی‌  مهراب قاسم خانی در صدا و سیما را در سال ۱۳۷۸ و با برنامه ببخشید شما ؟ به کارگردانی مهران مدیری بود در نقش نویسنده آغاز نمود.

اوج کارهای هنری‌ اش به مجموعه تلویزیونی پاورچین برمی‌ گردد در زمستان ۱۳۸۲ تا بهار ۱۳۸۳ مجموعه طنز نقطه‌ چین را با نوشته‌ های خود یاری رساندند.

پس از پاورچین به همراه برادرش مجموعه کمربندها را ببندیم سال 83 را کار کرد سپس در پاییز 84 فیلمنامه نویس شب های برره مهران مدیری شد و سال 85 باغ مظفر را تمام کرد.

سپس مرد هزار چهره و پاییز 88 سریال مسافران رامبد جوان را نوشت، از موفق ترین کارهای وی می توان به سریال ساختمان پزشکان سروش صحت در سال 90 و سریال پژمان در سال 92 اشاره کرد.

 فیلم سن پطرزبورگ سال 88 ، دزد و پلیس سال 91 را نیز در کارنامه دارد.

در سال 95 بعنوان کارگردان و نویسنده دورهمی را ساخت و با مهران مدیری نیز برای اجرا به توافق رسید، بعد از 12 قسمت بدلیل ممنوعیت کاری از طرف سازمان مواجه شد که در نهایت حتی از ورود او به لوکیشن مجموعه نیز جلوگیری شد.

در نهایت از این مجموعه خداحافظی کرد و از مهران مدیری خواست کارگردانی این مجموعه را برعهده بگیرد.

ازدواج مهراب قاسم‌ خانی

مهراب قاسم خانی

 مهراب قاسم خانی در 23 سالگی با دختری بنام مریم گلرو ازدواج کرد و در 25 سالگی صاحی یک دختر بنام نیروانا شد این زندگی مدتی بعد دچار حاشیه شد و سرانجام به طلاق انجامید.

قاسم خانی برای بار دوم در سال 1383 با شقایق دهقان بازیگر شناخته شده ازدواج کرد که تا به امروز دوام آورده، آنها صاحب یک فرزند پسر بنام نویان هستند.

محراب و شقایق سر سریال پاروچین با بکدیگر آشنا شدند.

به تازگی شایعه شده است که مهراب قاسم خانی با مارال فرجاد ازدواج کرده است.

من طرفدار شماره یک علی دایی هستم و عکسش را به دیوار اتاقم چسبانده ام، علی دایی یک جنگجوی واقعی است من اصلا بازیکنان تاحدودی خشن را دوست دارم.

علائق مهراب قاسم خانی

مهراب قاسم خانی

من قبل از اینکه خودم بفهمم، پرسپولیسی شدم. چون پدر و مادرم اسمم را به خاطر مهراب شاهرخی انتخاب کردند. همه فکر می کنند اسمم برگرفته از شاهنامه است.

در صورتی که پدر و مادرم کاملا فوتبالی و استادیومی بودند، بنابراین چاره ای جز پرسپولیسی شدن نداشتم.

من تئاتر را دوست ندارم در سلیقه من نیست فیلم های خارجی زیاد می بینم.

فیلم های ایرانی شاید جمعا 10 عدد دیده باشم فیلم های پیمان بوده، فیلم های آقای فرهادی، رامبد جوان و فیلم آقای معادی که دوستشان هم داشتم.

سرما هم که می‌خورم، صبر می‌ کنم تا خودش خوب شود دندانهایم مشکل دارد و 2 سال است که به دندانپزشکی نمی‌ روم درستش کنم و حالا چند تا دندان نصفه و نیمه در دهانم دارم.

کت و شلوار خریدم و هیچ‌ وقت هم آن را نپوشیدم، من تا به حال کت و شلوار نپوشیده‌ام  حتی در مراسم عروسی‌ ام هم نپوشیدم، کت و شلوار به طرز وحشتناکی به من نمی‌ آید.

فیلم های سینمایی و مجموعه های تلویزیونی که مهراب قاسم خانی نویسنده آن بود

مهراب قاسم خانی

۱۳۹۲ – سریال تلویزیونی پژمان – کارگردان سروش صحت

۱۳۹۱ – سریال تلویزیونی دزد و پلیس – کارگردان سعید آقاخانی

۱۳۸۹ – سریال تلویزیونی ساختمان پزشکان – کارگردان سروش صحت

۱۳۸۸ – سریال تلویزیونی مسافران – کارگردان رامبد جوان

۱۳۸۸ – فیلم سینمایی سن پطرزبورگ – کارگردان بهروز افخمی

۱۳۸۷ – سریال تلویزیونی مرد هزار چهره – کارگردان مهران مدیری

۱۳۸۵ – سریال تلویزیونی باغ مظفر – کارگردان مهران مدیری

۱۳۸۴ – سریال تلویزیونی شب‌های برره – کارگردان مهران مدیری

۱۳۸۳ – سریال تلویزیونی کمربندها را ببندیم – کارگردان مهدی مظلومی

۱۳۸۲ – سریال تلویزیونی نقطه‌چین – کارگردان مهران مدیری

۱۳۸۱ – سریال تلویزیونی پاورچین – کارگردان مهران مدیری

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: