مهدی قائدی

عکس همسر مهدی قائدی با نیما شاهرخ شاهی لو رفت

کدخبر : 17427

خوشگذرانی همسر مهدی قائدی با نیما شاهرخ شاهی جنجالی شد .

به گزارش رصداقتصادی مهدی قائدی بازیکن فوتبال استقلال است که حواشی زیادی پیرامون زندگی شخصی اش وجود دارد . در ادامه ویدیویی از بازگشت ستاره معصومی همسر مهدی قائدی به ایران را مشاهده می کنید . عکس دیده نشده از همسر مهدی قائدی و نیما شاهرخ شاهی را هم در ادامه می بینید .

ستاره معصومی در ماه های اخیر حاشیه های زیادی را در شبکه های اجتماعی ایجاد کرده است که بیشتر این حاشیه ها مربوط به دخالت های او در امور باشگاه استقلال است. این را از این جهت می گوییم که مهدی قائدی همسرش بازیکن تیم استقلال بود و مسئولان این باشگاه اعتراف کرده اند که یکی از افراد تاثیرگذار در رفتن مهدی قائدی به تیم اماراتی همسر او ستاره معصومی بوده است. 

خبرداغ : مهدی قائدی از همسرش جدا شد / علت خیانت مهدی قائدی فاش شد / عکس مهدی قائدی و هووی همسرش لو رفت

چگونه همسر مهدی قائدی حاشیه ساز شد

فخر فروشی و تحریک کردن مردم در فضای مجازی و اینستاگرام تکنیک همه ی شاخ های اینستاگرامی است که با هجوم مردم به پیج های آنان باعث بالا رفتن فالوورها و کسب درآمدشان از این حاشیه ها می شود. انتشار این ویدیو (که در آن ستاره معصومی مردم منتقد خود را حسود خطاب می کند)  خطاب به فالوورهایش حاشیه های زیادی را به همراه داشت. برخی از کاربران و مردم از ستاره معصومی به دلیل نمایش زندگی لاکچری در دبی انتقاد می کنند که در یک مورد او حتی در حال خوردن قهوه با روکش طلا بود. ولی او اینبار در جدید ترین استوری خود دیگر کار را تمام کرد و با لحنی بسیار تند کاربران را حسود و احمق خطاب نمود. خانم معصومی یادشان رفته با همین هواداران و کاربران پیجش را بالا برده است. او حالا با نشان دادن زندگی خود به جوانان ایرانی در حال فخر فروشی می باشد و چون می داند زیر تیغ هواداران ایرانی نیست هر گونه که می خواهد رفتار می کند.

مهدی قائدی

حاشیه های همسر مهدی قائدی و باشگاه استقلال

خیلی ها می گویند ستاره معصومی پشت صحنه تصمیم های جنجالی مهدی قائدی است. این را مسئولان تیم استقلال هم گفته اند که مهدی قائدی بنا به درخواست همسرش مجبور شد از تیم استقلال به تیم اماراتی برود ! هرچند ابتدا این صحبت ها توسط ستاره معصومی تکذیب شد ولی مهدی قائدی در یک پست اینستاگرامی اعلام کرد که همسرش مدیر برنامه های دوم اوست و به نوعی تمامی حاشیه ها درباره دخالت ستاره معصومی در تصمیمات حرفه ای فوتبالی اش را تایید کرده است. همسر مهدی قائدی هم می خواهد بلاگر باشد و هم همسر یک فوتبالیست ! هم در مسائل فوتبالی مهدی دخالت می کند و هم سبک زندگی خودش را به نمایش می گذارد !

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی