پدرام شریفی چگونه به شهرت رسید؟

کدخبر : 17191

فیلم ماهی گربه در سال ۹۲ نخستین تجربه بازیگری پدرام شریفی در سینما بود.

بعد از آن با فیلم سینمایی بادیگارد، متولد ۶۵ و فیلم سیانور در جشنواره فجر ۹۴ شناخته شد. مجموعه تلویزیونی گشت ویژه نیز نخستین سریال تلویزیونی او میباشد که در آن در نقش یک مامور پلیس به ایفای نقش پرداخته است و در کنار بازیگرانی مانند حمید گودرزی، شاهد احمدلو، محمود پاک نیت و .. بازی کرده است.

آینده بازیگری پدرام شریفی از زبان خودش

نمی دانم ولی دوست دارم که کارهای خوب انجام دهم و در فیلم های خوبی باشم، چون اساسا از فیلم های خوب است که آدم یاد می گیرد و در فیلم های بد باید از خودت خرج کنی و چیزی به تو اضافه نمی شود.

من از یکی از کار هایی که بازی کردم راضی نبودم، البته الان هم سرم پیش خود پایین نیست، ولی دوست داشتم که آن کار در شرایط دیگری به من پیشنهاد می شد و برای مثال در صورتی که الان به من می گفتند آن فیلم را بازِی نمی کردم.

از سالی که در سینما حضور پیدا کردید، هم نقش اصلی بر عهده گرفتید هم نقش مکمل و همین . خودتان به مبحث نقش اصلی یا مکمل چگونه نگاه می کنید؟

من نقش خوب را انتخاب می کنم و تلاش دارم پیشنهادهایی را که از همه نظر درست هستند از دست ندهم و معیار من برای انتخاب همین است و باید موضوع فیلم و کارگردان کار را دوست داشته باشم و اصلا قائل به این نیستم که صرفاً نقش اصلی بازی کنم. طبیعی است که برای هر بازیگری نقش اصلی ارجحیت دارد، ولی از پیشنهاد مکمل خوب نمی گذرم به این علت که این نقش هم ممکن است روی من تاثیر بگذارد و چنانچه جنبه های مثبتش زیاد باشد، می پذیرم.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه