امیر مقاره کیست؟

کدخبر : 17169

امیر مقاره خواننده گروه ماکان بند است .وی بعنوان پیک موتوری تا مدت ها کار می کرد اما موسیقی و توان هنری اش جدی گرفته نمی شد تا اینکه به گفته خود سر لجبازی کارش را رها کرد و بصورت جدی سمت موسیقی رفت.

امیر مقاره خواننده گروه ماکان بند است که توسط شرکت آوازینو ساپورت مالی میشود. هزینه تمام آهنگ ها کنسرت های این گروه موسیقی توسط شرکت آوازینو پرداخت می شود و تاکنون میلیاردها تومان برای ساخت تک آهنگ و آلبوم های ماکان بند هزینه شده است. این خواننده جوان کارهایش برای اولین بار از سایت های ممنوع الکار شروع شد مثل رادیو جوان و سبب ممنوع الکاری وی نشد. وی بعنوان پیک موتوری تا مدت ها کار می کرد اما موسیقی و توان هنری اش جدی گرفته نمی شد تا اینکه به گفته خود سر لجبازی کارش را رها کرد و بصورت جدی سمت موسیقی رفت.

امیر مقاره پسر دی ماهی است که در سال 1374 به دنیا آمده و جزو اولین دهه هفتادی های موفق و ثروتمند به شمار می‌رود. امیر کار خود را در پیک موتوری شروع کرد اما وقتی نتوانست با زندگی عادی خو بگیرد کار خود را رها کرد و به کلاس‌های سلفژ رفت چرا که از بچگی به خوانندگی علاقه داشت و می‌خواست خواننده بزرگی شود. امیر از سال 1393 تلاش برای خواننده شدن را آغاز کرد و سعی کرد با دوست صمیمی خود رهام هادیان چندین آهنگ را منتشر کند که موفق هم شد اما این آهنگ‌ها ناشناخته ماندند و طرفداران زیادی پیدا نکردند. مقاره در کودکی شعرهای زیادی می‌نوشت و از نظر او بهترین نبودند و هنوز هم جای تلاش برای بهتر شدن داشتند در نتیجه مقاره همه چیز را رها کرد و تمام تمرکز خود را به روی خوانندگی گذاشت که در مدتی نه چندان طولانی موفق شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: