عموپورنگ

ازدواج مجدد عموپورنگ + تصاویر

کدخبر : 17165

ماجرای ازدواج عموپورنگ از زبان خودش فاش شد .

به گزارش رصدورزشی : در ادامه جزئیات ازدواج عموپورنگ را می خوانید . این ماجرا روی عموپورنگ تاثیر بدی گذاشت .

داریوش فرضیایی معروف به عموپورنگ مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده است. چندی پیش او با مادرش در برنامه علی ضیا حضور پیدا کردند و گفتگوی جالبی شکل گرفت. امروز در پرشین وی می خواهیم ماجرای ازدواج عموپورنگ را از زبان خودش ببینیم 


خبرداغ : عموپورنگ از همسر جوانش رونمایی کرد + عکس دونفره عموپورنگ و همسرش


در این ویدئو ماجرای ازدواج عموپورنگ را از زبان مادرش می بینید

بد نیست درباره عمو پورنگ بیشتر بدانید

عمو پورنگ شخصیت مجری و بازیگری در برنامه‌های کودک در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است که نقش آن را داریوش فرضیایی ایفا می‌کند. اولین حضور داریوش فرضیایی (عمو پورنگ)در تلویزیون به سال ۱۳۷۶ و حضور در برنامه(ما و شما)باز میگردد که در این برنامه به پخش انیمیشن های درخواستی بچه‌ها فعالیت داشت.

ماجرای ازدواج عموپورنگ

دو سال بعد و در سال ۱۳۷۸ در برنامه پورنگ و تورنگ حضور داشت که این برنامه به صورت ضبط شده و غیر زنده پخش میشد. در اوایل سال ۱۳۸۰ برنامه ای به نام عمو پورنگ را به صورت زنده به تهیه کنندگی مسلم آقاجان زاده و کارگردانی احمد درویش علی پور که سه روز در هفته به صورت زنده از شبکه اول سیما بر روی آنتن می‌رفت را اجرا میکرد اما از ابتدای سال ۱۳۸۸ پخش زنده آن قطع و تنها یک روز در هفته از (شبکه دو سیما) به صورت ضبط شده پخش شد.

عموپورنگ مجری

به بهانه ماجرای ازدواج عموپورنگ درباره او بیشتر صحبت می کنیم.اجرای این برنامه بر عهده عمو پورنگ (داریوش فرضیایی) و با همراهی امیرمحمد متقیان بود.این مجموعه پس از پخش ۱۴۱ قسمت، در فروردین ۱۳۹۳،به کار خود پایان داد. عمو پورنگ در سال ۱۳۹۵ در مجموعه محله گل و بلبل ,در سه فصل ایفای نقش کرد و این مجموعه تلویزیونی روی آنتن شبکه دو رفت,و چند ماه بعد عمو پورنگ با عیدانه عمو پورنگ به تلویزیون بازگشت و در مورد کرونا و… با بچه‌ها گفتگو کرد.

بازیگر کلبه عمو پورنگ

در فروردین ۱۴۰۰ عمو پورنگ با برنامه کلبه عمو پورنگ دوباره به تلویزیون بازگشت و این مجموعه تلویزیونی روی آنتن شبکه دو برد و تاکنون دو فصل آن پخش شده و فصل سوم آن نیز همچنان در حال پخش می‌باشد.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی