مدیریت کسب و کار | کنفرانس بین المللی اقتصاد و مدیریت کسب و کار

کنفرانس بین المللی اقتصاد و مدیریت کسب و کار به میزبانی تهران برگزار می گردد

کدخبر : 18532

رئیس انجمن مدیریت کسب و کار ایران با اشاره به اهمیت موضوع مدیریت کسب و کار در فضای اقتصادی کشور، از برگزاری بزرگ ترین رویداد بین المللی این حوزه در 15 بهمن ماه 1400 خبر داد.

رئیس انجمن مدیریت کسب و کار ایران با اشاره به اهمیت موضوع مدیریت کسب و کار در فضای اقتصادی کشور، از برگزاری بزرگ ترین رویداد بین المللی این حوزه در 15 بهمن ماه 1400 خبر داد.

این معلم بازاریابی، از مهم ترین اهداف برگزاری این رویداد علمی بین المللی را ارتقاء فرهنگ توسعه و مدیریت علمی کسب و کار، تبادل نظر در ارتباط با افزایش نقش، مشارکت، اثربخشی و کارایی دانش آموختگان، طراحان و فعالان اقتصاد و مدیریت کسب و کار، شناسایی کارآفرینان و بهره­گیری از دیدگاه­های آن­ها در نهادینه­سازی فرهنگ کارآفرینی و کسب و کار، معرفی نوآوری­ها و فناوری­های کلیدی حوزه اقتصاد و مدیریت کسب و کار و آشنایی و دستیابی به آخرین دستاوردهای مدیریت کسب و کار کشور ذکر کرد و ادامه داد: ترویج تحقیقات بنیادی و کاربردی و شناسایی ایده­های برتر و تبدیل آن­ها به طرح­های سازنده در حوزه مدیریت کسب و کار و همچنین معرفی دستاوردها و تلاش­های صورت گرفته در حوزه مدیریت کسب و کار در سطح کشور به منظور توسعه سطح کیفی کالاها و خدمات و ایجاد مزیت­های رقابتی دانش فنی و تکمیل حلقه­های نوآوری در مدیریت کسب و کار را از دیگر اهداف این کنفرانس برشمرد.

درگی با اشاره به اهمیت ایجاد فرصت­های شغلی جدید با توجه به حجم بازار تقاضا در حوزه اقتصاد و مدیریت کسب و کار در سطح کشور از تلاش این انجمن به منظور معرفی و ایجاد فرصت­های کسب و کار جدید با رویکرد حفظ محیط زیست خبر داد.

پرویز درگی با اشاره به مهم ترین موضوعات و محورهای این رویداد شامل: اقتصاد و مدیریت کسب و کار در ایران و جهان - استانداردها، قوانین مالی و حقوقی کسب و کار - مدیریت منابع سازمانی و رفتار سازمانی در اقتصاد و کسب و کار - مدیریت بازار و بازاریابی - آینده پژوهی و انقلاب صنعتی چهارم و پنجم و همچنین موضوعات مرتبط با این موارد، ابراز امیدواری کرد این رویداد مهم بین المللی با حمایت مجامع علمی و دانشگاهی به رویدادی ویژه و راهگشا تبدیل شود.

رئیس انجمن مدیریت کسب و کار ایران با اشاره به رتبه ایران در فضای کسب و کار جهانی، خواستار توجه ویژه مسئولین و تلاش بیشتر متخصصین برای بهبود این شرایط شد و از آمادگی کامل انجمن مطبوع برای حمایت از انواع تلاش ها در این خصوص خبر داد.

این معلم بازاریابی، ضمن اعلام خبر انتصاب دبیران علمی و اجرائی و سایر ارکان کنفرانس توسط انجمن، با تأکید بر نقش ویژه و پر کاربرد انجمن های علمی در توسعه کشور، از همه متخصصین و فعالان حوزه مشاوره کسب و کار برای حضور در این رویداد دعوت کرد.

در این نشست خبری، دبیر اجرائی کنفرانس بین المللی اقتصاد و مدیریت کسب و کار ضمن تشکر از همراهی نهادها و سازمان های مختلف مشارکت کننده در این رویداد، برنامه های این کنفرانس را بسیار گسترده دانست و افزود: برخی از مهم ترین برنامه های این رویداد عبارتند از: ارائه مقالات تخصصی - ارائه سخنرانی­های کلیدی (اساتید برجسته داخلی و خارجی) - ارائه سخنرانی­های راهبردی (مدیران برجسته کسب و کار) - ارائه سخنرانی­های حرفه ای (داخلی و خارجی) - برگزاری کارگاه­های تخصصی - نشست­های تخصصی ویژه با هدف بررسی مهم­ترین موضوعات مرتبط - نمایشگاه معرفی دستاوردهای مدیریتی کسب و کارهای برجسته - نمایشگاه معرفی کتاب های مرتبط با حوزه مدیریت و کسب و کار - نمایشگاه ویژه شخصیت­های برجسته دانش مدیریت کسب و کار - اعطای جایزه ملی مدیریت کسب و کار - انتخاب و معرفی چهره برجسته علمی سال مدیریت کسب و کار - انتخاب و معرفی کتاب سال کشور در حوزه مدیریت کسب و کار - انتخاب و معرفی پایان نامه برتر دانشجویی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری - انتخاب و معرفی پژوهشگر برتر سال کشور در حوزه مدیریت کسب و کار می باشد.

سعید محمدی با اشاره به حضور سخنرانان برجسته بین المللی از کشورهای مختلفی از جمله: استرالیا، هلند، مجارستان، ایالات متحده امریکا، کانادا، انگلستان و ... به برگزاری نشست های تخصصی ویژه ای در موضوعات گمرگ، بانک و بیمه و سایر موضوعات روز اشاره کرد.

لازم به ذکر است اولین کنفرانس بین المللی اقتصاد و مدیریت کسب و کار، توسط انجمن مدیریت کسب و کار ایران، 15 تا 20 بهمن 1400 در مرکز همایش های بین المللی وزارت کشور با مسئولیت موسسه پترو آموزش یارا برگزار می شود. علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد مهم بین المللی به وب سایت رسمی این کنفرانس به آدرس: www.BMCONF.com مراجعه نمایند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: