کدخبر : 5641

سکوت سنگین افسران پلیس آگاهی نشان می داد سنگینی غمی بسان کوه ها را بر شانه های مرد جوان که جرات بازگویی ابعاد حادثه شوم را نداشت، احساس می کنند….

به گزارش  رصد ورزشی و به نقل از مجله خبری روز : به فاصله کمی از او، زن جوان همانند انسان مسخ شده ای تنها به کف اتاق خیره شده بود و جملات نامفهومی را یکی پس از دیگری زیر لب بازگو می کرد. زن جوان جرات نگاه کردن به چهره شکسته شوهرش را نداشت و مدام آرزوی مرگ می کرد.


علیرضا حقیقی با خواننده زن آمریکایی ازدواج کرد + فیلم و تصاویر


به فاصله کمی از آنها ۳ متهم که در نگاهشان شرارت موج می زد، با دستبندی که به دستشان قفل شده بود بخوبی می دانستند که از انسان بودن تنها نام آن را به همراه دارند….

شروع یک ماجرای تلخ

در یکی از روزهای بهمن سال گذشته مردی همراه همسر خود پس از حضور در کلانتری ۱۷۱ در حالی که هر دو بشدت مجروح بودند، با ارائه شکایتی بیان کردند که از سوی ۴ نفر که ۲ نفر از آنها نقاب به صورت داشتند مورد حمله قرار گرفته و اموالشان به سرقت رفته است.

مرد شاکی در اظهارات خود گفت: وقتی به اتفاق همسرم به شهرری می رفتیم در حوالی بهشت زهرا (س) ۲ جوان را که یک گالن خالی در دست داشتند و از خودروهای عبوری درخواست بنزین می کردند، دیدیم.

با دیدن آنها توقف کردیم، اما به یکباره از سوی این دو جوان و ۲ نفر دیگر که نقاب به صورت داشتند مورد حمله قرار گرفتیم و آنها پس از ضرب و جرح من و همسرم، با سرقت مقادیری پول، اسناد و مدارک متواری شدند.

به دنبال این شکایت، پرونده ای از سوی ماموران کلانتری ۱۷۱ تشکیل و برای پیگیری و تحقیقات تخصصی به پایگاه نهم پلیس آگاهی ارسال شد.

پس از چند روز و بهبود نسبی وضعیت زن و مرد شاکی و دعوت از آنها، افسر آگاهی در تحقیقات متوجه اظهارات ضد و نقیض زن و مرد شاکی شد تا این که آنها راز جنایت شوم ۴ متهم را فاش کردند.

27

مرد شاکی در اظهارات خود گفت: وقتی به قصد در اختیار قرار دادن بنزین به ۲ نفر که در حاشیه جاده ایستاده بودند خودرو را متوقف کردم، به یکباره از سوی ۲ مرد جوان و ۲ نفر دیگری که در محدوده جنگلی اطراف بهشت زهرا مخفی شده بودند، مورد حمله قرار گرفتم و آنها پس از ضرب و جرح من، همسرم را مقابل چشمانم مورد آزار و اذیت قرار دادند و از اقدام شیطانی خود فیلمبرداری کردند و سپس متواری شدند.

حقیقات ویژه

به دنبال این اظهارات تکان دهنده یک تیم ویژه از ماموران پلیس آگاهی جستجوی گسترده خود را در این ارتباط آغاز کردند و با بهره گیری از اطلاعات مردمی متوجه شدند فیلم تهیه شده از زن قربانی در جنگل های اطراف بهشت زهرا، در میان برخی از اتباع افغانی که در منطقه حضور دارند، منتشر شده است.

با به دست آمدن این سرنخ و اطلاعات بعدی، ماموران ابتدا چند تبعه افغان را دستگیر کردند که در تحقیق از آنها مشخص شد این جنایت شوم از سوی ۴ متهم به نام های قادر، عصمت، مسعود و حامد صورت گرفته است که آنها نیز تابعیت افغانی دارند.

 ردپا

با گزارش موضوع به قاضی پرونده، دستور دستگیری این تبهکاران صادر شد و ماموران در اولین اقدام خود پس از جستجوی گسترده در منطقه ابتدا ۲ نفر از متهمان به نام های قادر و عصمت را دستگیر کردند.

با دستگیری این دو متهم، مشخص شد ۲ نفر دیگر از این تبهکاران پس از اطلاع از دستگیری همدستان خود، متواری شده اند.

ماموران در مرحله بعدی رد پای یکی از متهمان را در سمنان شناسایی کردند و با اعزام یک تیم عملیاتی به این شهرستان، مشخص شد این متهم ساعتی قبل از حضور ماموران بار دیگر به تهران بازگشته تا پس از خداحافظی با بستگان خود، از کشور خارج شود.

با به دست آمدن این اطلاعات، ماموران سومین متهم (حامد) را در منطقه نعمت آباد تهران دستگیر کردند و مشخص شد سومین مجرم بلافاصله پس از اطلاع از دستگیری همدستانش، از کشور خارج شده است.

 اعتراف به چندین جرم مشابه

گزارش خبرنگار حاکی است، با تحقیق از ۳ تبهکار شیطان صفت و در بررسی تلفن همراه آنها، فیلم سیاه ضبط شده از زن قربانی کشف شد.

این متهمان با اعتراف به ۵ فقره جرم مشابه اعتراف کردند با این شیوه زنان و دختران را مقابل چشم بستگانشان مورد آزار و اذیت قرار داده اند. بررسی این اعترافات نشان داد شاکیان به صرف حفظ آبروی خود از ارائه شکایت به مراجع قضایی و انتظامی صرف نظر کرده اند.

در مرحله بعدی از تحقیقات نیز معلوم شد این تبهکاران بیش از ۶۰ فقره سرقت همراه با ضرب و جرح داشته اند.

متهمان درباره سرقت ها نیز گفتند که پس از کمین در تاریکی و اطراف پل های زیرگذر، هنگامی که یک خودرو قصد عبور از زیرگذر را داشت، با سنگ به خودروها حمله می کردند و هنگامی که راننده توقف می کرد با حمله به آنها و ضرب و جرح، اموالشان را به سرقت می بردند.

گزارش حاکی است پس از اعترافات اعضای این باند شیطانی، پرونده به شعبه ۷۷ دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد و پس از تحقیقات مقدماتی هر سه متهم با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.

 تهدید به قتل

آخرین خبرها از این پرونده تکان دهنده حاکی است پس از شکایت زوج جوان، از روز گذشته یک شرور که در زندان از سوی متهمان اجیر شده است پس از آزادی از زندان به دفعات با تلفن شاکی تماس گرفته و آنها را تهدید کرده است در صورتی که شکایت خود علیه متهمان را پس نگیرند، اقدام به قتل آنها و آتش سوزی منزلشان خواهد کرد.

با گزارش موضوع از سوی شاکیان پرونده، تحقیق در این زمینه نیز آغاز شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

 • سرباز8
  1

  اگر داعش نی اومدند کشور کا این جنایت های عادی سون بود؟!؟!!!!!

 • Pashakhan63@
  2

  این افغانیای بی ناموسو باید ازکشور بیرون کنن، ولی نمیدونم دولت چرا کاری نمی‌کند... شایدم مخصوصا اینکار میکنه که قوم آریایی رو نابود کنه

 • حیدر
  10

  به نظر می‌رسد این افغانی ها باید از ایران خارج شوند.اگر دولت شروع نکند مردم آنها را از کشور بیرون می کنند.

 • مسعود
  7

  وقتی درکشورعجنبی پروارمیکنن بایدهم اینطورخبرهاشنیده بشه جای تعجب نداره که!!!

  • هدهد
   3

   واقعا چطور جرات میکنند اینکارها را بکنند چرا دولت اینو رسانه ایی نمیکنه مردم مطلع بشن این افغانها خیلی روشون را زیاد کردند

 • ناشناس
  1

  اگر واقعا موضوع همین فقط باشد و چیز دیگه ای نباشد ....اگر ایران و ایرانی شرف داشته باشند اول باید این سه نفر را سريع از جانب قوه قضائیه حکم را صادر کند و در یک روز مشخص و یک وقت موعينى قوه قضائیه با حکم و اطلاع دهي به سازمان صدا و سيما که در تبلیغ این روز قصاص اطلاع دهي دهد که هر سه را جلوی چشمان همه مردم کره زمین تمام اعضا بدنشان شامل دو دست و دوپا را با تبر زده و آنها را به بیمارستان منتقل کرده و روي ویلچر گذاشته و در تمام رسانه های ملی و اعم از سایر تمام رسانه های خارجی تا ببینند تمام عالم که ما همان طور که خوش قلب و مهمان نواز و خوش برخورد و با صفت با شرف هستیم .ولی ناموسمان خون در شاه رگ ما هست و به یه تعداد بی صفت که هيچ بويي از مردي و انسانیت و شرف و ناموس نبرده اند .با این کار از طرف قوه قضائیه درس عبرتي شود برای امثال این موجودات کثيف و خواشمند هستيم از قوه قضاييه که پای این افراد را نذارن اصلا به زندان باز شود که در یک سلول تک نفری حبص شوند تا پرونده به رای نهایی برسد .ممنون ميشيم از قوه قضاییه و دستندرکاران که حرف مردم را میگیرند و ميپسندند و در آخر عمل به دروست ميکونند

  • 1

   برید سرچ کنید یوتوب بنویسید جنایت افغانها در سوید و آلمام وکشورهای اروپایی ببینید تا به حال چقدر سر بریدن و تجاوز کردن همه هم با فیلم و مدرک اینا به خودشونم رحم نمیکنن چه برسه به مردم بی گناه دنیا

 • احمدج
  4

  کنابن

 • فرزاد
  0

  خیلی از این اشغالها اقامت دائم ایران را هم گرفتند ولی همه شان باید اخراج شوند.

 • مجید
  3

  باید اف۴انی ها را از کشور بیرون کنند

 • انقلابی
  2

  حکم تجاوز به عنف اعدام است و چون با خشونت بوده تخفیف ندارد.

 • علی
  2

  هرچه زودتر باید افغانی ها از ایران اخراج شوند هیچ ترحمی هم در کار نباشه

 • اسی
  3

  عوضش امنیت داریم .

 • ناشناس
  4

  این سگهای افغانی رو اتش بزنید

 • ناشناس
  10

  خدا لعنت کنه این کثافت هاره آبروی هرچه افغانی هست بوردن

 • ناشناس
  4

  الهی اعدام همگیشونو با چشمش ببینه این زن بیچاره،وای خدااااا بنظرم حتی اعدامم بشن باز کمه😭

 • ناشناس
  1

  وقتی آین همه جنایت توسط مهاجران افغانی بر کشور ما صورت می گیرد چرا مسئولین هیچ اقدامی برای اخراج آنها آز کشورمان نمی کنند تا کی باید اینگونه جنایت ها بر کشور ما اتفاق بیافتد

 • ناشناس
  1

  باید گردن اینهارو وسط شهر بزنید تا بفهمند به ناموس ایرانی تجاوز نکنندهنوز هم این پست فطرتهارو تو بغل بگیرید وتوخونه هاتون راه بدید.

 • علیرضا
  1

  بایدبلایی سر این حرومزاده ها بیارن که روزی صد بار از خدا طلب مرگ کنند اعدام واسه اینا کمه

 • ناشناس
  2

  چقد بی شرفن که جونمردی یه آدم اینجوری جواب میدن. طرف خواسته کمکشون کنه اونوقت..... بعضیا یجوری گناه میکنن هیج جوره جای بخشش نمیگذارن

 • ناشناس
  1

  خدا لعنتشون کنه بی،شرف های کثیف رو حقشون قطع عضو بعد اعدام

 • احسان
  5

  دوستان لطف به تمام مردم افغانستان توین نکنید
  ماخودمانم ازدست این خراه شاخدار خسته شده ایم

  • ناشناس
   2

   عزیزان لطفا به همه توهین نکنید فقط به این چند نفر فحش بدین اخه ایرانی هم از این بی ناموسها زیاده خدا جوابشون رو بده

 • علیرضا
  17

  نمیدونم چرا تجاوز ایرانی به افغانی رو نمی گن بعد هر چی افغانی به ایرانی رو میگن بعدم اسمشان رو رسانه (حقیقت فقط) هم می زارم

  • احمدآبادانی
   0

   فقط خفه شو

 • محمد
  1

  اعدام باید بشن این حروم زادها. باید از کشورما بیرون بشن با لگد

 • مجتبی
  1

  اعدام کمه باید سنگسار کنی بی ناموس خدا لعنت کنه کثافت

 • ناشناس
  1

  خاک برسرمسئولین بی لیاقت .هنوزاینهاروزنده گذاشتین.وسط شهردارشان بزنید اینقدربالای دارنگهداریدتاجنازه کثیفشان راپرنده هابخورن.

 • ناشناس
  1

  بدبخت ان مرد که این وحشی ها به زنش تجاوز کردن چه زجری
  میکشه.سریعتر باید سنگسار بشن

 • 1

  بابا اینها به دختر خودشون رحم نمیکنن بی ناموسها برید
  دراپارات سرچ کنید ببینید افقانی چطور دختر۱۴ ساله شو
  حامله کرده بندازیدشون بیرون لعنتی ها

 • ناشناس
  2

  وای،وای ،وای،آدم ازشنیدن خبر باید دق کند و بمیرد

 • ناشناس
  3

  آقایون لطفن به تمامه افغانی ها فوحش ندین هرکسی این کارا کردی است خدا لعنت تشکونه

 • Amin
  2

  این ادام های کثیف اصلان دادگاه واسه چشونه زندان برای چشونه .اول باید به همه افراد خانوادشون جلوه چشماشون تجاوز کرد بعد اعدامشون کرد تا بفهمن چه دردی تو وجودشون میفته

 • ناشناس
  0

  باید برخورد جدی شود واز ایران بروند بیرون
  واقعاغیرقابل بخشش

 • سید،م،م،
  0

  باسلام،بنده اهل کرمانم،اگه جمعیت استان کرمان 750هزار باشه،نصف ان افغانی است،مرگ بر افغانی بی ناموس،

 • یکی از مردم
  0

  یعنی خدا وکیلی قوه قضا اگر کاری نکنه واقعا مدیون یک ملته اونیم که رفته افغانستان اگر بخان مثل سگ میتونن بگیرنش بیارنش این حرومزادها رو باید گوشت تنشون رو با چاقو اره ای زره زره بکنن نمک بزنن یعنی بدترین بلا برای این سگهای نجس کمه از یک آشغال دونی اومدن هر غلطی میکنن یکیم نیست جوابشونو بده باباهمشونو جمع کنین آتیش بزنین بگو حرومزادها اگه زن خوده بیناموستو جلوی چشمت تجاوز کنن بهش حتما خوشت میاد که اینجوری با اعصاب و آبروی مردم بازی میکنین فقط اگه دولت کوتاه بیاد با اینهمه سختی که مردم میکشن واقعا باید پیش خدا و وجدانشون جواب بدن خواست همه مردمه خواهش میکنیم از قوه قضا بیشترین مجازات رو برا هر چهار نفری شون در نظر بگیری به حرمت خون امام حسین بمثله سگ بیرونشون کنین سگ افغانیا رو که سگ شرف داره به این حرومزادها

 • ناشناس
  0

  عدالت حکم می‌کند سنگسار شوند نه اعدام البته اگه با پول کثیف تبرعه نشوند در این دادگاه بسیار بسیار سالم و عادل

 • ناشناس
  0

  بنظرمن بایدزنده آتیششون بزنن هرچه افقان کثیف که توایران باشه

 • ناشناس
  0

  نمیدونم چراهنوز افغانی هاروبیرون نمیکنن نه اینجوربی رحمی پیش میاد نه جوانی بیکارمیمونه بایدهمه رابیرون کنندازمملکت ما حتی فکرشم ادمو دیوونه میکنه

 • ناشناس
  1

  باید مقابله به متل کرد مثل خودشان

 • ناشناس
  0

  یک افغانی خوب یک افغانی مرده است

  • ناشناس
   0

   برادران انصار باید بداند که نودوهشت فیصد از مهاجران افغانی مسلمانان با وجدان و انسانهای درست کار و زحمت کش هستند، همین تعداد نود و هشت فیصد ناموس ایرانی را ناموس خود شان می دانند و برای نظام جمهوری اسلامی ایران سرمیدهند شما عزیزان خوب میدانید که هرروز دراین دو کشور چه جنایاتی هولناکی صورت می گیرد تجاوز به دختر شش ساله تجاوز پدر به دختر خودش تجاوز پسر به مادر شما ها اگر از فامیل تان کسانی در دادگاه های ایران هستند و یا قاضی هستند برید بپرسید چیزهایی را بشما می گویند که موهای بدن تان یکدفعه راست می‌شود کشور های اسلامی اکثرا با چنین مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند، خلاصه جنایتکار و بیناموس چه افغانی باشد چه ایرانی ویا ازهر کشوری که باشد باید مجازات گردد، افغانی ها ایران را خانه دومش میداند و هم فرهنگ و هم زبان هستند جدایی محال است.

 • ناشناس
  6

  لطفابه همه ی افغانی هاتوهین نکنیدهرپنج انگشت شبیه هم نمیشود درضمن درهرکشوری خلافکارهست توهمین کشورشماوقتی به یه دخترهفت ساله ی افغانی تحاوزکردوآتیشش زدن کی توهین به همه کردپس اول حرف دهنتون رادرست بفهمیدوبگیدماهم خیلی درداها کشیدم ماهم ازچنین آدمای بی ناموس متنفریم وامیدوارم هرچه زودتراعدام بشن

  • آریانا
   2

   افعانیهای بوگندوی حرومزاده از کشور ما گم شین برین بیرون
   دیگه حالمون از شماها به هم میخوره
   تخم و ترکه ی چنگیز خان مغولین
   توله سگها

 • نجیب اهل افغانستان
  3

  سلام من به نظر من که نباید اینارو ایدام کنه باید یه جوری مجازاد بشه که چهل روز ازاب بکشه بعد بمیرن باید این چهل روز هر روز یکی یکی ناخوناشون در بیارن که دو باره رشت کنه بعد در بیاره

 • مهدی
  0

  باید تیکه تیکشون کرد که هیچ کس جرات این کارو دیگه نکنه

 • ناشناس
  0

  عربها چی اوناحلاله نه خوش غیرتت

 • ناشناس
  2

  بیچاره زن چه گناهی کرده اخه الان خوبی نیامده من ازخدامیخوام همچین ادمی راسریتراعدام کنندتوشهرهمه ببینندبازم به نظرم بایدسنگ سارشان می کردبهتربود

 • ناشناس
  0

  ایرانی افغانی هر جایی این اتفاق تو کشور زیاد نژادپرستی نکنید عوضی زیاد

 • مهدی
  0

  همه مثل هم نیستن ولی دیگه زیاد خوشی زده ته دلشون.باید اویزونشون کنیم ناموسشون جلو چشمشان بدیم خر... بعد رگ پاشاند بزنیم و فلفل بریزیم روش. یا زیرشون پیکنیک روشن کنیم تا درس عبرت بشه برای بقیه

 • میثم شاد
  0

  افغانی های نجس گم شید از کشور ما دردمون کمه شما اجنبی ها هم اضافه شدید

 • 1

  این بی شرفها رو باید مثل خوک آتیش زد. کثافتهای بی دین. هر جا افغانی دیدید خواهرشون جلو چشمشون بگائید. کثافتهای بی ناموس

 • ناشناس
  1

  مقصرهمشهریان خودمونن که بااین افغانیازودپسرخاله میشن من ازچهارمحال وبختیاری پیام میدم همه شهرهای ماروبگردیدیه راس افغانی پیدانمیکنید

 • ناشناس
  0

  بله اقایانی که واسه چندر غاز پول خانهایتان در اختیار یه مشت مغول زاده کثیف قرار دادین نتیجش اینه ناموستان جلو چشمتان باید لکه دار بشه اهای مردی که دوختر تو زن یه مغول زاده میکنی اهای بی وجودهای که افغانی مستعجرتان هستن بس کننین تا ناموستان جلو چشمتان تجاوز نکردن اینهارو بیرون بکنین بیغیرتها

 • حسن
  1

  س.تواین وضعیت تحریم که خود ملت از گرسنگی دارن میمیرن .چه اجباری است که افغانی ها تو ایران بمونن وبه مردم فقیر ونجیبمان هرروز شاهد قربانیشان باشیم تاخود مردم نخواهند هیپی درست نمیشه

 • ناشناس
  1

  دولت اجازه بده بقیش باما..

 • ناشناس
  0

  چقدر بدبخت شدیم ما. افغانیا با ناموس ما هر کاری دلشون بخواد انجام میدن اون وقت دارن کل ایرانو میگیرن نونشونو بده امنیت بده فردا ناموستو غارت کنن مرداتو سر ببرن از کشورمون برین بیرون عرضه دارین امریکا و طالبانو تجاوز کنید

 • ناشناس
  0

  اعدام کنین این حروم زاده ها رو

 • Amin
  1

  چندتاشون شهرما گدایی میکردن کنارجاده بودن زیر چرخ ماشین له شدن ،اینا دیه ندارن ،رحم کردن به اینا خیانت به ایرانی جماعت است ،کشتن این حیوانات باعث خشنودی ادمای زجرکشیده خواهد شد

 • ناشناس
  0

  خدا لعنت کنه این ادمای کثیفو هرمجازاتی بشن این حیوانهای کثیف براشون کمه حیف اسم ادم یا حیوان که بخواد رواینا بزاره اینا ازحیوان هم پست ترند

 • ناشناس
  0

  این افغانستانی های بی ناموس را از کشور بیرون کنید

 • 0

  لعنت به کسی که از این افغانستانی های دماغش صفت حمایت می کند

  • امید
   0

   باید برهنه کنید وکاری که باید کر انجام دهی ودنبال ماشین نه نه دنبال کامیون .؟خودم کامیون دارم دوست دارم به من بدن دنبال کامیون روی زمین با سرعت بالا بکشم

 • Mohammad
  0

  تشکر از اطلاع رسانیدقیق شما.

 • جواد ال
  0

  نه باید به آنها نه کار داد نه خانه اجاره داد نه خانه و وسیله ای به آنها فروخت و عملا تحریمشان کنیم تا مجبور به رفتن شوند

 • مجید محمدی
  1

  یعنی

 • ناشناس
  0

  سلام،از وقتی این مطلب رو خوندم حالم خراب شده،تورو خدا دولت دست بکار شه این کثافتارو هرچه زودتر از این کشور بیرون کنه این جنایتشون لو رفته که معلوم نیست بقیشون چه جنایتی دارن تو این کشور انجام میدن،به مردم شریف ایرانم میگم که رحم به اینا نکنید این زنی رو که این بلا رو سرش آوردن ناموس همه ما ایرانیاست،وقتی افغانی میبینید تف بیدازید تو صورتشون چه مردشون چه زنشون وچه بچشون

 • 0

  خودمون مقصریم که به این کثافتا خونه میدیم کار میدیم واز همه مهمتر زن میدیم ما در 250 کیلومتری اصفهانیم،الیگودرز بیاید اگه یه دونه ازاین افغانیهای سگ بود،اما تو این اصفهان نصفش افغانیه که خیلی راحت دارن زندگی میکنن کار میکنن اما اگه یکی از همین الیگودرز بره تو اصفهان به زور کار بهش میدن،پس خودمون مقصریم که این خرا تو این کشور راحت باشن ودست به هر خیانتی بزنن،ومنتظر جنایتای بعدی ازشون باشیم،رحم نکنید به بچه وزناشون

 • حمیدغیاثی
  1

  بعضی ازاین کثافتا ینی افغانیا پیام دادن که دارید میخونید،گفتن توهین به همه افغانیا نکنید،بله توهین میکنیم چون همه همتون کثیف تشریف دارید تف به صورت همتون از بزرگ تا کوچیکتون،دیگه گورتونو گم کنید از این کشور من توهین میکنم به همتون تا جونتون دربیاد،کثیفای،بی ناموس،سگا برید تو کشور خودتون،

آنچه دیگران میخوانند :
  ‍‍‍
  روی خط رسانه