آسیه اسدزاده همسر علی انصاریان کیست؟

کدخبر : 15672

آسیه اسدزاده در پیج اینستاگرامش ادعا کرده است که همسر علی انصاریان است. پایگاه خبری رصدورزشی این خبر را فقط جهت بازنشر و اطلاع رسانی اعلام می کند.

آسیه اسدزاده در پیج اینستاگرامش ادعا کرده است که همسر علی انصاریان است. پایگاه خبری رصدورزشی این خبر را فقط جهت بازنشر و اطلاع رسانی اعلام می کند.

 

پیام اینستاگرانمی آسیه اسدزاده برای علی انصاریان

عشق ابدی من ،تمام منی ، تا ابد تا همیشه...

به مو میرسه ولی... ولی این بار پاره شد

عشق  ابدی من ،تمام منی ، تا ابد تا همیشه...

تا امروز منم مثل تو  جسمم  رو زمین بود و روحم تو آسمون. احساس می کنم روحم دو نیم شد و نیمی از روحمو با خودت بردی برای همیشه.روزهای تاریک و مثل روزهای روشن باز هم با هم  تجربه  کردیم. پنج سال کنار هم عشق کردیم و تا آخرین لحظه  عمرم  تو  قلب  من  زندگی  خواهی کرد.آخرین بوسه، آخرین نگاه ،آخرین کلام ، آخرین صدا، آخرین خنده، آخرین پیام، آخرین دیدار ، آخرین انتظار و آخرین  خداحافظی  زمینی تو، در ذهن و  جسم  و  روح  و  روانم  خواهد ماند.  عشقم  تمام آرزوها و رویاهایی که تو این پنج سال با هم ساختیم در زمان و مکان دیگری محقق خواهد شد ،فقط باید کمی صبر کنی تا منم آسمانی بشم.زندگی که  علی  توش نفس نکشه رو نمی خوام. از ته قلبم از خدا می خوام منو به تنها آرزوم برسونه تا دوباره کنارت باشم. به قول خودت (یکی یه دونم )ممنونم که  لحظه  های سخت کنارم بودی و منو تنها نذاشتی.

خدایا تا ابد  علی  رو با تمام قدرت بغلش کن.

 

2765410

 

آسیه اسد زاده کیست؟!

آسیه اسدزاده  در سال 1396 دوره ی پرتلاشی را در عرصه  سینما  و  تلویزیون  گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم  آسیه اسدزاده  در این سال،  بازیگری  در فیلم طاقباز به  کارگردانی  شهرام اسد زاده محسوب می شود.

شاید یکی از مهم ترین بخش های بیوگرافی آسیه  اسدزاده  بازی در فیلم طاقباز بوده است.  آسیه اسدزاده  کار  حرفهای  خود را از  سینما  آغاز کرده و سال 1396 فیلم طاقباز نقش مهمی بازی کرده است که توانست با  مهارت  خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان  سینما  مطرح کند. او در این فیلم با شهرام اسد زاده همکاری داشته است. آسیه اسدزاده توانست با بازی در فیلم طاقباز تجربه  بازیگری  موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار  بازیگرانی  نظیر مهدی ماهانی، سارا خوئینی ها، افشین سنگ چاپ و  شهریار حیدری  بر تجارب او افزود.

 

 

739977_323

 

2765410

 

1015203_294

 

2765410

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی