بیرانوند: جزو بهترین‌های آسیا هستم

کدخبر : 975

گلر تیم ملی ایران در اظهار نظر جالبی مدعی شد که نامش در بین نامزدهای بهترین بازیکن سال آسیا قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی و به نقل از ورزش سه؛ علیرضا بیرانوند در حاشیه تمرین امروز تیم ملی گفت: همه نفرات تیم ملی در اردو حضور دارند و لژیونرها ریکاوری خواهند کرد. امکانات و هوا عالی است و امیدوارم بتوانیم تمرینات خوبی را همراه با یک بازی خوب مقابل عراق انجام دهیم و برای این بازی لحظه شماری می‌کنیم.

وی در خصوص بازی با تیم ملی عراق که گربه سیاه فوتبال ایران به حساب می‎‌آید، گفت: مطمئن باشید آنها هم از ما ترس دارند، تیمی خیلی خوب با کادرفنی کار بلد که فوتبال تهاجمی در دستور کار آن‌هاست داریم. برای برد به مصاف عراق می‌رویم چرا که به بحرین باخته‌ایم و نیاز داریم تا ببریم. شرایط روحی بازیکنان عالی است و فردا یک جلسه تمرین در تهران خواهیم داشت و بعد از ظهر راهی اردن خواهیم شد و انشالله که دست پر به ایران باز خواهیم گشت.

دروازه‌بان تیم ملی در پاسخ به این سوال که فکر نمی‌کند برای بازی با عراق اردوی تیم ملی دیر آغاز شد؟ گفت: فکر نمی‌کنم مشکلی از این بابت باشد. آقای ویلموتس فکر خیلی خوبی کرد که اجازه داد بازیکنان داخلی تیم ملی که بیشتر در استقلال، سپاهان، تراکتور و پرسپولیس هستند، بعد از چند روز استراحت به اردو تیم ملی بیایند. واقعا بازیکنان خسته بودند و نیاز به این استراحت داشتند. در لیگ هر 4 روز به میدان می‌رفتند و فکر می‌کنم الان بازیکنان بعد از خستگی فراوان آماده هستند و مشکلی نداریم.

بیراوند در خصوص تقابل با بشار و اینکه آیا می‌تواند پنالتی او را بگیرد یا خیر، گفت: بشار بازیکن خیلی خوب و یار فیکس آن‌ها است و تا جایی که می‌دانم او پنالتی‌زن اول تیم ملی عراق نیست. نه من بلکه هر بازیکنی که فیکس می‌شود سعی می‌کند بهترین عملکرد را ارائه دهد چرا که این بازی برای ما خیلی اهمیت دارد و برای برد به میدان می‌رویم.

وی راجع به احتمال قرار گرفتنش در جمع نامزد‌های بهترین بازیکنان آسیا گفت: با توجه به اتفاقی که بعد از اهدای جایزه رویایی رخ داد به گوش من رسید که برای جایزه بهترین‌ بازیکن آسیا نامزد باشم. حدود تاریخ 21 آذرماه برترین‌های سال آسیا معرفی خواهند شد و امیدوارم جزو این نفرات باشم و صحبت‌هایی شنیدم. در حال حاضر تمام تمرکزم را روی بازی با عراق گذاشته‌ام و بعد از این بازی لیست از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام خواهد شد. به من گفتند که جزو نفرات نهایی هستم.

گلر تیم ملی در پایان نیز گفت: آقای ویلموتس خیلی روحیه دارند و از دیروز خیلی خوشحال و سرحال هستند. در حال حاضر تمام نفرات کادر فنی ایشان هستند. در اردوی قبل مربی دروازه‌بان نداشتیم ولی الان هستند و این به ما کمک می‌کند. در مورد بحث مالی هم آقای تاج زحمت خودشان را کشیدند و می‌بینید که ویلموتس در تمرینات حضور دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی