آخرین مهلت کالدرون به پرسپولیسی‌ها

کدخبر : 947

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من با شرایط باشگاه راه آمده‌ام و تلاشم را می‌کنم که بهترین نتایج را بگیریم. مدیریت باشگاه نیز به این شرایط آگاه است و تلاشش را در این راستا می‌کند.

 

به گزارش خبرنگار رصدورزشی و به نقل از خبرورزشی: گابریل کالدرون، سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) این تیم اظهار کرد: همه چیز خوب است و بعد از چند روز استراحت تمرینات را شروع کردیم و کامیابی‌نیا نیز بعد از شروع تمریناتش با تیم، ۷۰ درصد آماده است. چهار بازیکن از جوانان و تیم امید به تیم ما آمده‌اند. دوست دارم از جوانان استفاده کنم زیرا کیفیت لازم را دارند و می‌توانند در آینده برای پرسپولیس بدرخشند.

او در پاسخ به سوالی مبنی بر محرومیت یک جلسه‌ای‌اش گفت: باشگاه امروز بیانیه‌ای منتشر کرد که من صحبت‌هایم را در آن گفتم و صحبت دیگری ندارم.

کالدرون در خصوص نحوه جذب بازیکن خارجی تصریح کرد: این کار مشترک بین کادر فنی و باشگاه است. بازیکنی که بتواند با شرایط باشگاه هم‌خوانی داشته باشد، با او مذاکره خواهیم کرد اما حالا برای این موضوع زود است.

سرمربی آرژانتینی درباره تیم ملی و بازیکنانی که به این تیم دعوت شده‌اند هم گفت: مربی تیم ملی تصمیم می‌گیرد که چه بازیکنانی به تیم ملی دعوت شوند اما بازیکنان من بهترین هستند و اگر دست من بود همه را به تیم ملی دعوت می‌کردم. من مربی پرسپولیس هستم و درباره تیم ملی تصمیم‌گیرنده نیستم. مربی تیم ملی گزینه‌های زیادی دارد و بازیکنان ایرانی هم بازیکنان خوبی هستند.

او همچنین در خصوص تعطیلات لیگ برتر عنوان کرد: منطقی است که تیم ملی هم نیاز به زمان و کار دارد. آن‌ها نیاز به ۱۰ تا ۱۲ روز زمان دارند و این زمان باید به آن‌ها اختصاص داده شود. تعطیلات لیگ برای بعضی تیم‌ها خوب است و برای بعضی‌ها مضر. تعطیلات قبلی برای ما خوب نبود زیرا در بازی بعد از وقفه لیگ خوب نبودیم. سعی می‌کنیم کیفیت خود را بعد از تعطیلات هم حفظ کنیم.

انتقادها از جونیور براندائو هنوز فروکش نکرده است. کالدرون درباره این بازیکن گفت: او هنوز عضوی از تیم است و باید ببینم در تمرینات چگونه عمل می‌کند تا از او دوباره استفاده کنم. اگر دیدید جونیور دوباره به میدان برگشته، حتما در طول هفته در تمرینات خیلی خوب کار کرده است. من هیچ بازیکنی را هیچ‌وقت رد نمی‌کنم و همیشه آن‌ها را مدنظر دارم.

کالدرون درباره این که پول وسایلی که برای تمرینات پرسپولیس خریده به او داده شده است یا نه گفت: من هنوز منتظر جواب باشگاه هستم. بعد از چهار روز برگشتیم و زمین هنوز مشکلات خود را دارد. وقتی زمین خوب نیست، شن می‌ریزند تا منافذ را پر کنند و سطح زمین صاف شود اما پول برای خرید شن هم وجود ندارد در حالی که فکر می‌کنم خیلی گران هم نباشد.

او ادامه داد: ما یک زمین تمرین داریم که باید آن را خوب حفظ کنیم و این پروسه‌ای که به شما گفتم، بخشی از نگه‌داری زمین است. امیدوارم خیلی زودتر مسائل مالی حل شود. بعضی از بازیکنان باید مطالبات سال گذشته خود را بگیرند. می‌دانم مدیرعامل باشگاه در تلاش است و امیدوارم زودتر این مسائل حل شود. ما ۲۰ درصد از پرداخت اول را دریافت کردیم و ماه بعد قسط دوم باید پرداخت شود. من با شرایط باشگاه راه آمده‌ام و تلاشم را می‌کنم که بهترین نتایج را بگیریم. مدیریت باشگاه نیز به این شرایط آگاه است و تلاشش را در این راستا می‌کند. ما بدون بازیکن خارجی در حال رقابت هستیم و در رده‌های بالای جدول قرار داریم. کار ما قابل تقدیر است زیرا با تیم‌هایی رقابت می کنیم که بازیکنان خارجی خوب دارند.

وی در پایان گفت: من تا دسامبر با باشگاه راه می‌آیم. وظیفه من این است که با باشگاه راه بیایم و کاری انجام دهم که تا دسامبر به باشگاه صدمه نرسد و جانم و زندگی‌ام را در این راه می‌گذارم. در آن زمان فرصت هست تا درباره شرایط باشگاه و خودم تصمیم بگیرم.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی