کدخبر : 8856

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: به نظرم حق پرسپولیس و لیورپول است که قهرمان شوند اما نباید تصمیمی بگیرند که سایر تیم‌ها معترض شوند.

 

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی: علی انصاریان در ارتباط با شانس قهرمانی تیم فوتبال پرسپولیس در فصل جاری، اظهار داشت: به نظرم حق پرسپولیس و لیورپول است که قهرمان لیگ ایران و انگلیس شوند، اما نباید تصمیمی بگیرند که سایر تیم‌ها معترض شوند. فکر می‌کنم به دلیل احتمال اعتراض سایر تیم‌ها است که در انگلیس هنوز لیورپول را قهرمان اعلام نکرده‌اند.

وی در ادامه در خصوص مقایسه لیگ برتر ایران با لیگ‌های اروپایی، تصریح کرد: در انگلیس هم مثل ایران کمتر از ۱۰ بازی تا پایان فصل باقی‌مانده و احتمال قهرمانی لیورپول خیلی زیاد است، اما هر تصمیمی که گرفته می‌شود باید به‌گونه‌ای باشد که سایر تیم‌ها اعتراض نکنند. به نظرم چه در ایران، انگلیس یا هر کشور دیگری، سایر تیم‌ها نمی‌پذیرند که تیم صدرنشین قهرمان شود و باید برای تصمیم‌گیری، منافع همه باشگاه‌ها دیده شود.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس پیرامون ابهامات لیگ نوزدهم، افزود: موضوع فقط معرفی قهرمان نیست و باید به آسیا هم نماینده معرفی کرد که این امر، کار را پیچیده‌تر می‌کند. پرسپولیس تیم خوبی است و شکی ندارم که اگر رقابت‌ها ادامه پیدا کند، تیم یحیی گل‌محمدی قهرمان می‌شود.

انصاریان در پایان در مورد معضلات شیوع ویروس کرونا در جامعه، خاطرنشان کرد: متاسفانه همه اقشار از این موضوع آسیب دیدند و امیدوارم هرچه زودتر کرونا از بین برود، چون علاوه بر سلامتی، به اقتصاد مردم هم در هر قشری آسیب زده است.

 

منبع: میزان

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی