کدخبر : 8236

​اعضای تیم فوتبال پرسپولیس این روز‌ها در بلاتکلیفی عجیبی به سر می‌برند.

رصد ورزشی نوشت: شیوع ویروس کرونا در کشور باعث شده تا تمامی مسابقات لیگ برتر فوتبال به تعویق بیفتد. به همین دلیل تمرین همه تیم‌ها در این روز‌ها تعطیل است.

پرسپولیسی‌ها هم یکی از تیم‌هایی هستند که در بلاتکلیفی به سر می‌برند. بازیکنان پرسپولیس که همه در تهران هستند، نمی‌دانند دور جدید تمرینات این تیم چه زمانی شروع می‌شود و از زمان آغاز مجدد مسابقات هم کسی اطلاعی ندارد. از طرفی ستاد مقابله با کرونا اعلام کرده تمامی مسابقات و تمرینات تیم‌ها تا پایان فروردین تعطیل است.

بازیکنان پرسپولیس در این شرایط منتظر تماس افشین پیروانی برای اعلام برنامه جدید هستند، اما مدیر تیم پرسپولیس هم خودش منتظر اعلام تصمیمات جدید از سوی سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال است. از طرفی، پرسپولیسی‌ها به هیچ عنوان دوست ندارند لیگ برتر کلا تعطیل شود چون در این صورت قهرمانی این تیم از دست می‌رود.

البته طی روزهای گذشته شایعاتی به راه افتاده بود که مدیران باشگاه برخلاف اعضای تیم، چندان بی‌میل به لغو کامل لیگ نیستند. آنها می‌دانند اگر لیگ تعطیل شود اگرچه پرسپولیس قهرمانی چهارم پیاپی را از دست می‌دهد، اما می‌توانند از این روش برای گرفتن تخفیف از بازیکنان استفاده کنند و پول کمتری به آنها بپردازند. با این حال، سرپرست مدیرعاملی این باشگاه در تازه‌ترین مصاحبه خود اعلام کرد یا لیگ باید ادامه یابد، یا در صورت تعطیلی، پرسپولیس را قهرمان اعلام کنند.

 

منبع: فوتبالی

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران میخوانند :
   ‍‍‍
   روی خط رسانه