کدخبر : 7868

​یکی از مدیران پیشین پرسپولیس توانسته بود با نام این باشگاه تعدادی آپارتمان خریداری کند و مورد بهره قرار دهد که این موضوع باعث جنجال تازه‌ای شد.

رصد ورزشی نوشت:  سوءبهره یکی از سرپرست‌های پیشین پرسپولیس از ۵ آپارتمان که مالک اصلی آن، باشگاه به حساب می‌آید، یکی از جنجال‌های جدید در باشگاه پرسپولیس بود. در این مورد سرنوشت این آپارتمان‌های واقع در محله چیذر تهران، جزئیات تازه‌ای به دست‌مان رسید.

ماجرا از این قرار است که پرسپولیس در گذشته و توسط یکی از مدیران پیشین خود، وامی از یک بانک دریافت می‌کند و اسناد این آپارتمان‌ها به عنوان رهن، به بانک واگذار می‌شود، اما مدیران وقت اقساط وام را پرداخت نکردند تا از سوی بانک، آپارتمان‌ها پلمپ شده و در اختیار مدیران بانک قرار بگیرد. البته سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس این وام را برای باشگاه قطعی کرده بود.

همچنین در سال‌های ۹۴، ۹۳ و ۹۲ اظهارنامه‌ای توسط سرپرست مذکور به مدیران وقت باشگاه ارسال شده بود تا هرچه زودتر موضوع را تعیین‌تکلیف کنند که البته اراده‌ای از سوی مدیران برای حل این مشکل وجود نداشت.

بعد از این موضوع، نهاد‌های نظارتی چندین بار با سرپرست مورد نظر جلسه گذاشتند و در نهایت مشخص شد که موضوع به این فرد ارتباطی ندارد و مدیران بعدی باشگاه پرسپولیس باید در این سال‌ها، اقساط وام را تسویه می‌کردند. حالا وزارت ورزش به دنبال آن است که اقساط توسط مدیران فعلی باشگاه پرداخت شود و آپارتمان‌هایی که قیمت‌شان بالاتر رفته، به باشگاه بازگردانده شود.

 

منبع: فوتبالی

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه