مهاجم خارجی به پرسپولیس نزدیک شد

کدخبر : 4071

پیکان و صنعت نفت آبادان دست رد به سینه پرسپولیس زدند و با انتقال شهریار مغانلو و عیسی آل‌کثیر مخالفت شد تا احتمال جذب مهاجم خارجی برای پرسپولیس افزایش یابد.

رصد ورزشی نوشت: بعد از انتقال ناامیدکننده جونیور براندائو قطعاً کالدرون در مورد خرید مهاجم خارجی ریسک نخواهد کرد و بازیکن سطح پایین نمی‌آورد تا اعتبارش به خطر افتد. کالدرون مهاجمی می‌خواهد که تمام‌کننده باشد و مثل دیاباته در نیم‌فصل حداقل ۸ گل بزند. سرمربی آرژانتینی نشان داده حتی اگر مهاجم باکیفیتی هم نیاورد اصل موضوع تغییر نخواهد کرد. مهاجم خارجی باید فیکس باشد!

در شرایطی که پرسپولیس دنبال جذب یک مهاجم جدید برای اضافه شدن به ترکیب اصلی است، شاهد تغییرات در نفرات اصلی خواهیم بود و بازیکن جدید به احتمال فراوان جای وحید امیری را در خط حمله می‌گیرد و وحید هم احتمالاً به پست وینگر بازمی‌گردد. تکلیف دروازه‌بان و مدافعان که مشخص است و گردشی بازی می‌کنند، اما خط هافبک پرسپولیس چند گزینه همیشگی دارد. علاوه بر امیری که در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت باید گفت ترابی و نوراللهی هم گزینه‌های بدون تغییر کالدرون هستند و این یعنی از بین ربیع‌خواه یا رسن یکی از ترکیب خارج می‌شوند تا مهاجم خارجی فیکس شود. پرسپولیس اگر ۲-۴-۴ خطی بازی کند بشار نیمکت‌نشین می‌شود و اگر لوزی بازی کند نوبت به نیمکت‌نشینی ربیع‌خواه می‌رسد البته آمدن مهاجم خارجی می‌تواند به ضرر مهدی عبدی جوان هم باشد و بعد از این حتی به عنوان یار تعویضی هم کمتر بازی خواهد کرد. شاید هم در اقدامی عجیب علیپور روی نیمکت بنشیند که چنین تصمیمی از کالدرون عجیب نیست!

 

گزارشگر: زینب احمدی

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی