فوتبال

هافبک پرسپولیسی استقلالی می شود؟

کدخبر : 21892

کدام منطق در فوتبال می‌گوید بازیکنی که یک مربی روی او نظر داشته و باشگاه جذبش کرده بدون اینکه حتی یک دقیقه برای فولاد بازی کند به صورت قرضی در اختیار باشگاه دیگری قرار گیرد؟

کدام منطق در فوتبال می‌گوید بازیکنی که یک مربی فوتبال روی او نظر داشته و باشگاه جذبش کرده بدون اینکه حتی یک دقیقه برای فولاد بازی کند به صورت قرضی در اختیار باشگاه فوتبال دیگری قرار گیرد؟

از صبح دیروز این شایعه در فضای مجازی مطرح شده بود که استقلالی‌ها می‌خواهند احسان پهلوان بازیکن تازه به خدمت گرفته شده فولاد - که فصل قبل در پرسپولیس توپ می‌زد - را به شکل قرضی به خدمت گرفته و در مقابل رضایتنامه دائمی آرش رضاوند را برای ماندن در جمع سرخپوشان خوزستانی صادر کنند. ادعایی که البته فولادی‌ها آن را دور از ذهن می‌دانند. یکی از مسئولان فولاد عصر دیروز پیرامون این شایعه به خبر ورزشی گفت: طبیعی است نظر اول و آخر را در مورد بازیکنان جواد نکونام می‌دهد و او به عنوان سرمربی تیم باید تصمیم بگیرد چه مهره‌هایی باقی بمانند ولی کدام منطق در فوتبال می‌گوید بازیکنی که یک مربی روی او نظر داشته و باشگاه جذبش کرده بدون اینکه حتی یک دقیقه برای فولاد بازی کند به صورت قرضی در اختیار باشگاه دیگری قرار گیرد؟

قطعاً جواد نکونام با سنجیدن همه جوانب احسان پهلوان را به خدمت گرفت و قصد استفاده از او را دارد. چنین شایعاتی در فضای مجازی مطرح می‌شود ولی در دنیای حرفه‌ای فوتبال معمولاً جنبه عملی به خود نمی‌گیرد. خود نکونام هم هیچ حرفی در مورد از دست دادن احسان نزده است. او مرد شماره یک امور فنی تیم ماست ولی بعید به نظر می‌رسد چنین پیشنهادی را قبول کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
خبرداغ روز
‍‍‍
    ارسال نظر:

    ‍‍‍
    روی خط رسانه