عکس همسر و فرزندان کریم باقری بازیکن پرسپولیس + عکس

کدخبر : 16159

کریم باقری، متولد 21 مرداد 1352 در شهر تبریز است. کریم باقری دو فرزند پسر به نام های، امید و امیر دارد. قد کریم باقری 186 سانتی متر است.

کریم باقری، متولد 21 مرداد 1352 در شهر تبریز است. کریم باقری دو فرزند پسر به نام های، امید و امیر دارد. قد کریم باقری 186 سانتی متر است. در ادامه عکس های بیشتری از کریم باقری در کنار فرزندانش را مشاهده می کنید.

 

کریم باقری

 

زندگی خصوصی کریم باقری

کریم باقری اسفند ماه سال 1352 در تبریز به دنیا آمد. 4 برادر و یک خواهر دارد حالا یک تاجر معروف فرش در ایران و تبریز است.

 

ازدواج و خانواده کریم باقری

کریم باقری سالهاست با دختری بنام لیلا ازدواج کرده و دو پسر دارد امیر و امید که آنها هم راه پدر در فوتبال را پیگیری کردند.

 

کریم باقری

 

امیر باقری پسر کریم باقری

امیر پسر بزرگ آقا کریم به فوتبال علاقه زیادی دارد. او چپ پاست و مثل پدرش شوت های خوبی می زند. مطمئنا امیر خیلی دوست دارد شبیه پدرش شود اما احتمالا همه موافقید که آقا کریم یکی است و تکرار نخواهد شد.

امیر باقری پسر کریم باقری با تیم امیدهای پرسپولیس قرارداد بست. او هم مثل پدرش پیراهن شماره 6 را انتخاب کرده. امیر باقری می خواهد از امیدهای پرسپولیس به تیم بزرگسالان برسد و جای پدرش را در این تیم بگیرد.

 

کریم باقری

 

رستوران داری کریم باقری

کریم باقری نمایندگی یکی از شعب رستوران های زنجیره KFC آمریکا در ایران را از آن خود کرده بود اما بعدها بدلیل حساسیت ها با این رستوران به اصطلاح آمریکایی برخورد و پلمپ شد که نام آن به SOOGOOD تغییر یافت.

28536

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی