کدخبر : 15779

تمرین امروز پرسپولیس با حضور مهاجم جدید این تیم برگزار شد.

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، تمرین امروز سه‌شنبه سرخپوشان ایران بعد از یک روز استراحت از ساعت ۱۲ در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد.

این تمرین پس از حضور بازیکنان در جلسه‌ای با ایمان حسین‌پور، معاونت حقوقی باشگاه انجام شد. هدف از این جلسه، آشنا کردن بازیکنان با بعضی مسئولیت‌های حقوقی بود که بازیکنان حرفه‌ای ممکن است در طول دوران فعالیت خود با آن روبرو شوند و عدم توجه به آن‌ها می‌تواند برای ایشان و تیم، پیامدهای انضباطی داشته باشد.

تمرین پس از این کارگاه آموزشی با بدنسازی در سالن آغاز شد که این بخش از کار حدود ۳۰ دقیقه به طول انجامید.

شهریار مغانلو هم از امروز تمرینات خود را با پرسپولیس، شروع کرد. بازیکنان پس از این مرحله وارد زمین چمن شدند و به مدت ۵۰ دقیقه روی پاسکاری‌های کوتاه، بلند، تحت فشار و فوتبال تمرینی در نیمی از زمین اقدام کردند.

فوتبال تمرینی بین دو تیم زرد و سبز بود که یحیی گل‌محمدی و کریم باقری نیز در آن حضور داشتند و کری‌خوانی هم بین دو تیم بالا گرفته بود.

گفتنی است تیم فوتبال پرسپولیس فردا و پس‌فردا دو جلسه تمرین دیگر خواهد داشت و بعد از آخرین تمرین راهی کرمان خواهد شد تا برای اولین بازی خود در فصل جاری جام حذفی کشور، یادواره آزادسازی خرمشهر، برابر مس نوین کرمان انجام دهد.

همچنین قرار است مغانلو بار پیراهن ۷۰ که پیش از این در اختیار علی علیپور بود بازی کند. مهدی ترابی نیز با پیراهن شماره ۲۱ برای پرسپولیس به میدان می‌رود.

 

 

منبع: مهر

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه