پرسپولیس کسر امتیاز را پذیرفت

کدخبر : 15752

​پرسپولیس بدون اینکه پول شاکیان داخلی اش را بدهد ،می‌تواند پنجره اش را باز کند همان کاری که تراکتور و سپاهان هم می توانند انجام بدهند و شک نکنید که استقلال هم انجام می دهد.

به گزارش خبر ورزشی، راستش ما که نفهمیدیم پنجره های پرسپولیس چطوری یک شبه باز شد بنده خدا عیسی آل کثیر که به خاطر یک شادی گل شش ماه محروم شد وحتی نمی تواند با پرسپولیس تمرین کند. آنجا البته در حق این بازیکن ظلم شد چراکه واقعاً نیت مسخره کردن نداشت و فقط قانون سختگیرانه در مورد او اعمال شد. اینجا اما در داخل اتفاقات دیگری می افتد.

پرسپولیس بدون اینکه پول شاکیان داخلی اش را بدهد ،می تواند پنجره اش را باز کند همان کاری که تراکتور  و سپاهان هم می توانند انجام بدهند و شک نکنید که استقلال هم انجام می دهد. درواقع باید دید چه اتفاقاتی در فوتبال ما می‌افتد که ناگهان پنجره‌ها  باز می شود و مسئولین مجبور می شوند بقیه پنجره ها را هم باز کند.

غلامرضا بهروان روزی حرف درستی می‌زد و می‌گفت اگر به یک تیم بله بگوییم مجبوریم به ۱۵ تیم دیگر هم بله بگوییم و این اتفاق امروز در فوتبال ایران در حال رخ دادن است.

پنجره های پرسپولیس در حالی باز شد که این تیم چندین و چند طلبکار داخلی دارد این داخلی ها اگر خارجی بودند و به فیفا و afc شکایت می‌کردند، مسلماً هیچ پنجره ای باز نمی شد استقلال هم در شرایط مشابه باید پول بودوروف را بدهد و مطمئناً پس از آن پنجره این تیم هم باز خواهد شد. طلبکاران هم حالا حالاها باید دنبال پولشان بدوند. همانطور که در سال‌های گذشته دویدند.

اساساً در این شرایط کرونایی که بسیاری از اماکن ورزشی تعطیل است ،این طور دویدن ها خیلی هم بد نیست و برای سلامتی بدن بسیار مفید است.

 

پرسپولیس کسر امتیاز را پذیرفت 

پرسپولیس تا اواسط خرداد فرصت دارد تا با طلبکاران خود تسویه کند. 

 به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، ماجرای بدهکاری پرسپولیس به چند بازیکن سابق خود طی چند روز اخیر حسابی خبرساز شده است. بعد از اینکه اعلام شد این باشگاه به دلیل شکایت های زیادی که علیه آن شده اجازه ثبت قرارداد بازیکنان جدید خود را ندارد مدیران این باشگاه تلاش زیادی برای رفع این مساله کردند.

در نهایت پنجره پرسپولیس باز شد تا قرارداد بازیکنان این تیم ثبت شود. با این همه امروز وکیل سوشا مکانی خبر از تضمین هایی داد که باشگاه پرسپولیس ارائه کرده است. اما نکته جالب توجه اینجاست که سرخها قبول کرده اند در صورت پرداخت نکردن مطالبات خود با جریمه های سنگینی روبه رو شوند که مهمترین آنها جریمه کسر امتیاز است. 

باید دید پرسپولیس تا تاریخ ۱۷ خرداد موفق به تسویه با شاکیان خود خواهد شد یا نه.

 

 

منبع:  آخرین خبر

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی