کدخبر : 14858

با توجه به حکم ابلاغی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا، عیسی آل کثیر حتی حق همراهی تیم در دوحه را نیز نخواهد داشت.

 با توجه به حکم ابلاغی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا، عیسی آل کثیر حتی حق همراهی تیم در دوحه را نیز نخواهد داشت.
عیسی آل کثیر که بعد از گلزنی در دیدار نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر پاختاکور ازبکستان با شادی گلش جنجالی شد، طبق نظر کنفدراسیون با محرومیت از همراهی تیم در دیدار بعدی این تیم مقابل النصر عربستان مواجه شد. حکم نهایی برای محرومیت مهاجم پرسپولیس با اتهام توهین نژادپرستی دوری شش ماهه وی از همراهی تیم بود.
این در حالیست که طی روزهای اخیر تلاش برای بخشش این بازیکن از سوی تیم حقوقی و مدیریتی باشگاه دنبال شده است. اولین جلسه استیناف این بازیکن که با حضور دو وکیل ایرانی و یک شاهد (سعید آقایی) همراه بود بی نتیجه ماند و حکم نهایی محرومیت شش ماهه وی باپرجا باقی ماند تا عیسی آل کثیر از همراهی تیم محروم بماند.
با این حال تلاش مدیران و وکلای پرسپولیس برای بخشش این مهاجم تاثیرگذار ادامه دارد و آنها دادخواهی خود را با دریافت گراندز رای به فیفا نیز اعلام کرده‌اند. موضوعی که باعث خوش‌بینی این تیم برای بخشودگی این بازیکن و حضورش در دیدار فینال لیگ قهرمانان نیز شده است. آل کثیر که بعد از عمل جراحی روی انگشت پای خود به دلیل محرومیت، حتی قادر به حضور در تمرینات پرسپولیس نیست و تمرینات اختصاصی خود را دنبال می‌کند، اکنون با خبر ناامیدکننده‌ دیگری نیز مواجه شده است؛ محرومیت از همراهی کاروان پرسپولیس برای تماشای فینال لیگ قهرمانان در استادیوم الجنوب.
حکم محرومیت عیسی آل کثیر از همراهی پرسپولیس باعث شده تا او نه تنها از تمرین در کنار تیم طی شش ماه محروم بماند که اکنون طی این ابلاغ او قادر به حضور در کاروان تیم برای سفر به دوحه و بازی فینال حتی به عنوان تماشاگر نیز محروم خواهد بود. موضوعی که باعث می‌شود آل کثیر با حضور در ایران دستش از دریافت جایزه و تماشای این بازی نیز خالی بماند.

 

 

منبع: خبرآنلاین 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه