کدخبر : 14122

مهدی مهدیخانی مهاجم جوان تیم فوتبال پرسپولیس که ساعتی پیش قرارداد خود را با این تیم امضا کرد قرار است برای سرخ‌ها در لیگ بیستم به میدان برود و جای خالی عیسی آل کثیر را پر کند.

 مهدی مهدیخانی مهاجم جوان تیم فوتبال پرسپولیس که ساعتی پیش قرارداد خود را با این تیم امضا کرد قرار است برای سرخ‌ها در لیگ بیستم به میدان برود و جای خالی عیسی آل کثیر را پر کند.

 

mahchehrekhalili-photokade-london-2

 

این بازیکن که برای اولین بار در سن ۲۰ سالگی برای شهر خودرو مشهد در لیگ برتر به میدان رفت عملکرد خوبی از خود به جای گذاشت و به تیم ملی فوتبال امید هم رسید.

 

او در بازی‌های مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ بازی‌های خوبی از خود به جای گذاشت و توانست لژیونر شود.

 

پس از خروج مهاجری از شهر خودرو، یحیی گل‌محمدی که به مشهد رفته بود بیشتر فرصت بازی به مهدی مهدیخانی داد و توانست در لیگ هجدهم و جام حذفی بازی‌های درخشانی از خود نشان دهد و در بیشتر بازی‌های فصل به میدان برود.

 

عملکرد خوب مهدیخانی در شهرخودرو و تیم ملی سبب شد تا او به لیگ کرواسی برود و به عضویت تیم واراژدین در بیاید تا در سن ۲۲ سالگی لژیونر شود.

بر خلاف حضور مهدیخانی در شهرخودرو، او در لیگ کرواسی نتوانست فرصت زیادی پیدا کند و تنها ۱۲ بار برای تیمش به میدان رفت و یک گل زد.

 

به هر حال مهدیخانی پس از جدایی از تیم کروات پیشنهاد‌هایی از گل گهر سیرجان و پرسپولیس داشت و با توجه به اینکه سابقه همکاری با یحیی گل محمدی را دارد تصمیم گرفت به پرسپولیس بپیوندد.

 

به هر حال این بازیکن جایگزین آل کثیر در خط حمله پرسپولیس شده و باید دید آیا می‌تواند به اعتماد کادر فنی پاسخ مثبت دهد یا خیر؟

 

 

منبع: جام نیوز

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه