کدخبر : 14021

برخلاف شایعات شکل گرفته طی ساعات اخیر، مدافع سابق استقلال در گزینه های حال حاضر پرسپولیس قرار ندارد.

شاهین طاهرخانی، مدافع جوان استقلال که بعد از مدت کوتاه حضور در جمع آبی‌پوشان و به دلیل فرصت کمی که برای حضور در ترکیب این تیم به دست آورد، قراردادش را فسخ کرده در حاشیه اخبار نقل و انتقالاتی حول حضور در پرسپولیس قرار گرفته است.

در این ارتباط اما خبر می‌رسد باشگاه پرسپولیس و یحیی گل محمدی در شرایط فعلی قصد به خدمت گرفتن این بازیکن را ندارند. پرسپولیس که توانسته به عنوان چهار قهرمانی اخیر فوتبال ایران دست یابد و در حال حاضر نیز به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه یافته، در شرایطی که هفت سهمیه خود را در اختیار گرفته، به دنبال جذب بازیکنی خواهد بود که در لیگ قبلی از پارامترهای فنی مدنظر کادرفنی برخوردار باشد و با حضور مستمر و نمایش کیفی بالای خود توانسته باشد، نظرها را جلب کند.

با این شرایط و البته با بازگشت محمد انصاری به پرسپولیس، در شرایط کنونی جذب شاهین طاهرخانی، مدافع سابق استقلال در دستور این باشگاه و کادرفنی قرار ندارد و گفته می‌شود در صورت رقم خوردن برخی اتفاقات و تغییر دیدگاه در این زمینه، احتمال رقم خوردن این اتفاق با "احتمال پایین" شکل خواهد گرفت.

طاهرخانی که اکنون مورد توجه دو باشگاه پیکان و گل گهر سیرجان نیز قرار دارد، طی ساعات اخیر با فشار فضای مجازی به پرسپولیس لینک شده که با پیگیری‌های صورت گرفته مشخص شده، این موضوع صحت ندارد و باشگاه پرسپولیس برنامه‌ای برای این انتقال ندارد.

 

 

منبع: ورزش سه 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی