پرسپولیس نیاز به بازیکن جدید ندارد!

کدخبر : 13993

​پیشکسوت باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد، اگر این باشگاه به دنبال جذب مهاجم جدید باشد، مهر‌ه‌سوزی خواهد کرد.

مرتضی فنونی‌زاده درباره اینکه گفته می‌شود در حساب باشگاه پرسپولیس هفت میلیون تومان موجودی وجود دارد، گفت: اینکه باشگاه صداقت دارد و این حرف را می‌زند نکته خوبی است. البته شاید این اعلام رقم برای این باشد که فعلاً طلبکاران سمت باشگاه نروند! به هر حال در این باشگاه ممکن است یک روز 50 میلیارد و روز دیگر هفت میلیون تومان پول باشد. باشگاه اسپانسر دارد و مطمئناً دوباره خزانه پر خواهد شد، علاوه بر این وزارت ورزش متولی این باشگاه است و باید در آستانه فینال آسیا جیب پرسپولیس را پر کند تا تیم با شرایط بهتر و بدون دغدغه برای قهرمانی تلاش کند.

وی در ادامه یادآور شد: تا بوده وضعیت پرسپولیس همین بوده است. زمانی ما با گشنگی و جیب خالی قهرمان جام در جام آسیا شدیم و زمانی مثل الان تیم باید با هفت میلیون تومان موجودی حساب برای قهرمانی در لیگ قهرمانان تلاش کند. وزارت ورزش باید به تیم کمک کند تا بچه‌ها با خیال راحت برای فینال آماده شوند. الان 90 دقیقه یا نهایتاً 120 دقیقه با قهرمانی در آسیا فاصله داریم. بنابراین امیدوارم مشکلات برطرف شود.

پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه این تیم هنوز به دنبال نفرات جدید برای اضافه کردن است، اظهار داشت: پرسپولیس اصلاً احتیاجی به بازیکن جدید ندارد. الان دو گلر خوب داریم و با وجود جدایی شجاع در خط دفاع هم نفرات کاملی داریم. در سمت راست نعمتی و شیری حضور دارند و در سمت چپ نیز آقایی و احتمالاً انصاری. همچنین در خط هافبک وضعیت خوب است و در حمله نیز عبدی در 10 بازی که انجام داده سه گل سرنوشت‌ساز زده و بنابراین باید بیشتر میدان ببیند. 

فنونی‌زاده اضافه کرد: گفته می‌‌شود پرسپولیس به دنبال مهاجم است، اگر قرار باشد باز هم مهاجم جذب شود، برای عبدی مهره‌سوزی می‌شود. ما الان نیاز به مهاجم نداریم. وقتی آرمان رمضانی توسط یحیی جذب شده حتماً به او اعتقاد داشته است و باید حالا از این بازیکن استفاده کرد. علاوه بر عبدی و رمضانی، محرومیت آل‌کثیر هم تا چند ماه دیگر تمام می‌شود و روستایی و امیری هم در این پست حضور دارند. با این وضعیت نمی‌توان همه را بیرون گذاشت و به فکر جذب بازیکنی جدید باشیم.  اخیراً از پرسپولیس نفراتی مثل علیپور و ترابی رفتند، چه اتفاقی رخ داد؟! نام پرسپولیس آنقدر بزرگ است که هرکسی با انگیزه‌ای که می‌گیرد می‌تواند در سطح خیلی بالایی بازی کند.

 

 

منبع: تسنیم 

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی