پیشنهاد پرسپولیس به بازیکن سابق استقلال!

کدخبر : 13459

از یکی دو روز پیش خبرهایی منتشر شد که مدافع اسبق استقلال و سایپا مورد توجه کادر فنی پرسپولیس قرار گرفته است.

به گزارش فوتبالی، با توجه به اینکه او در چند وقت اخیر زیاد بازی نکرده بود و دچار اضافه وزن شده بود، زیاد از او خبری نبود اما ظاهرا در این چند وقت اخیر او تمرین های زیادی را پشت سر گذاشته و سعی کرده به وزن ایده آل برسد.

 امین حاج محمدی که سابقه حضور در استقلال را دارد بعد از دو فصل حضور در سایپا به دلیل مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی فصل نوزدهم لیگ برتر را از دست داد. از روز گذشته خبرهایی مطرح شده که امین حاج محمدی مورد توجه کادر فنی قرمزها قرار گرفته و یحیی گل محمدی صحبت هایی با این بازیکن برای حضور در پرسپولیس با او انجام داده است تا بعد از جدایی شجاع خلیل زاده این بازیکن را جانشین مدافع سابق قرمزها کند که به الریان قطر پیوسته است.

حاج محمدی که بازیکن آزاد است در گفت و گو با یکی از رسانه با تایید پیشنهاد پرسپولیسی ها به او اعلام کرد:" با من صحبت هایی شده است. البته من از چند تیم دیگر هم پیشنهاد دارم و باید ببینم چه اتفاقی رخ می دهد و هنوز در مورد آینده ام تصمیمی نگرفته ام." با توجه به اینکه پرسپولیس سهمیه بازیکنان لیگ برتری اش پر شده است، فقط می تواند بازیکن آزاد به خدمت بگیرد. باید منتظر ماند و دید آیا مدافع سابق استقلال و سایپا جایگزین شجاع خلیل زاده در این تیم خواهد شد یا نه.

 

 

منبع: فوتبالی

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی