کدخبر : 13099

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با انتشار پیامی مخالفت خود را با جدایی بشار رسن اعلام کرد.

یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پیامی خطاب به هواداران این تیم، مخالفت خود را با جدایی بشار رسن و سایر بازیکنان اعلام و ابراز امیدواری کرد مشکلات تیم به زودی حل شود.

در این پیام آمده است:

"با توجه به نگرانی‌های هواداران عزیز ذکر برخی نکات را ضروری می‌دانم:

باشگاه امروز به بازیکنان فصل قبل گفته برخلاف قول داده شده فعلاً به دلیل مشکلات مالی و اولویت در پرداخت به برانکوی عزیز نمی‌توانیم پرداختی داشته باشیم.

بازیکنان تاریخ ساز و باغیرت تصور می‌کردند با توجه به اظهار نظر‌ها مبنی بر تامین طلب برانکو انجام شده و پس از دو سه بار منتفی شدن وعده پرداخت باقیمانده مطالبات و آپشن‌ها، ۲۰ مهر حتما طلب آنها پرداخت می‌شود، اما اکنون مشخص شده معادلات باشگاه بهم خورده و مبلغ طلب برانکو بطور کامل تامین نشده و همچنین باشگاه اکنون توان پرداخت به آن‌ها را ندارد. بازیکنان زحمتکش تیم هم با آگاهی از این موضوع و مشکلات بوجود آمده، در تمرین امروز حضور خواهند یافت.

کاش این مسائل قبل از شروع تمرینات و موعد پرداخت در یک جلسه مشترک به آن‌ها اعلام می‌شد. ضمناً قرارداد اغلب بازیکنان پرافتخار ما یک‌چهارم پایه قرارداد برخی تیم‌ها است و آن‌ها در صورت افتخارآفرینی در لیگ و آسیا حدود ۳۰ تا ۵۰ درصد آپشن دریافت می‌کنند. همین نفرات بودند که آپشن‌های قرارداد لیگ هجدهم را اواخر لیگ نوزدهم و پس از کسر ۳۰ درصد دریافت کردند و نهایت همکاری را با باشگاه خود داشتند و در زمره تاریخ‌سازان باشگاه بزرگ پرسپولیس هستند. فراموش نکنیم این بازیکنان با کمترین امکانات و با از خود گذشتگی توانستند به فینال راه پیدا کنند. از هواداران عزیز خواهش می‌کنم مراقب کسانی که دنبال ایجاد اختلاف بین شما و بازیکنان هستند، باشند.

ضمنا امیدوارم مشکل قرارداد برخی نفرات باتعصب تیم مثل خلیل‌زاده، کنعانی زادگان، نادری و رادوشویچ با مذاکرات در فضایی منطقی حل و فصل شود و هیچ بازیکنی از جمع ما جدا نشود و پیشنهادات دیگر تیم‌ها به برخی نفرات هم دردسرساز نشود.

تاکید می‌کنم به شدت با جدایی بشار عزیز مخالفم و مخالفت من با جدایی بشار را همه می‌دانستند، امیدوارم او هر چه زودتر این پیشنهاد قطری را فراموش کند.

هواداران عزیز؛ می‌دانم استرس زیادی متحمل شده‌اید. حقیقتا خودم هم درددل‌هایی دارم و همچون شما نگران برخی مسائل هستم، اما انشاالله با پیگیری باشگاه و هیئت مدیره، نگاه مثبت بازیکنان و دعا و انرژی مثبت شما تک تک مشکلات و چالش‌ها حل شود و بتوانیم با تمرکز و آرامش آماده مسابقات شویم. برخی چالش‌ها ریشه در مسائل مالی دارد و برخی هم با انعطاف و پیگیری و بررسی انشاالله حل می‌شود."

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی