کدخبر : 12537

​پیشکسوت تیم پرسپولیس می گوید: باید بازیکنان این تیم تمام توان خود را برای شکست الشارجه در زمین به نمایش بگذارند تا بتوانند به مرحله بعدی مسابقات صعود کنند.

 ضیا عربشاهی گفت: "تیم شارجه امارات بازیکنان قوی دارد و خط حمله‌اش زهردار است اما خط دفاع ضعیفی هم دارد. قطعا کادر فنی پرسپولیس به خوبی حریف را آنالیز کرده‌اند من امیدوارم پرسپولیس نتیجه مطلوبی در این مسابقه بگیرد."

پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به بازی پرسپولیس برابر الدحیل گفت:" پرسپولیس در نیمه اول بازی برابر الدحیل نمایش خوبی داشت و دو موقعیت گلزنی ایجاد کرد اما نتوانست از آنها استفاده لازم را ببرد."

وی افزود: "یک از مهم‌ترین ضعف‌های پرسپولیس در بازی‌های اخیر عدم استفاده از موقعیت‌های گلزنی بود. عیسی آل‌کثیر به‌تازگی به پرسپولیس آمده و سردرگم عمل می کند. او برای آنکه خودش را اثبات کند، تلاش زیادی می کند اما دچار اضطراب است. برای همین دقت لازم را در لحظه آخر از دست می‌دهد. آل کثیر و مهاجمان پرسپولیس باید فردا شب از موقعیت های خود به نحو احسن استفاده کنند تا بتوانند در خط حمله تاثیرگذاری خود را داشته باشند."

پیشکسوت پرسپولیس در ادامه گفت: "مهدی عبدی از همان ابتدا باید به ‌عنوان مهاجم در کنار عیسی آل‌کثیر قرار بگیرد. عبدی بیشتر می‌تواند کمک کند، اگر چه بازیکن جوانی است و تجربه لازم برای بازی‌های آسیایی را ندارد ولی با بازیکنان هماهنگ‌تر است."

عربشاهی در ادامه گفت: "ضریب اشتباهات خط هافبک پرسپولیس در بازی برابر الدحیل زیاد بود و کمال کامیابی‌نیا  و میلاد سرلک، توپ‌های زیادی را لو دادند. ضمن اینکه یحیی گل‌محمدی تعویض‌های مناسبی انجام نداد. احسان پهلوان در سه بازی قبلی حضور کاملی در ترکیب تیم داشته ولی اصلا آماده نیست و وینگر چپ خوبی نبوده است. او در این سه بازی خودش را گم کرده و نتوانسته در کارهای دفاعی و حتی هجومی کمک لازم را به تیم داشته باشد."

وی با انتقاد از عملکرد احسان پهلوان تاکید کرد:" شجاع خلیل‌زاده در جناح چپ بازی برابر الدحیل تنها بود و احسان پهلوان به او کمک نمی کرد و همین باعث شد منطقه چپ قرمزها عملکرد چندان خوبی نداشته باشد.باید کادر فنی پرسپولیس در جلسه آنالیز نکات فنی لازم را به بازیکنان توصیه کرده تا از اشتباهات برابر الدحیل جلوگیری شود."

عربشاهی در ادامه گفت: "هنوز پرسپولیس شانس صعود دارد و این شایستگی را دارد به مرحله بعدی راه پیدا کند و امیدوارم در بازی با الشارجه سه امتیاز کامل را به نام خود ثبت کند."

 

منبع: آخرین خبر

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه