کدخبر : 12003

مهدی ترابی ستاره خط هافبک پرسپولیس با دعوتنامه یک باشگاه قطری راهی این کشور شده است.

ستاره شماره ۹ پرسپولیسی ها پس از یک فصل درخشان با تیم سرخپوش پایتخت، ناگهان در ساختمان این باشگاه حضور یافت و اقدام به فسخ قراردادش کرد تا شوک بزرگی را به مدیران سرخ و هوادارانش وارد کند.

حالا در شرایطی که بسیاری از پرسپولیسی ها منتظر یک معجزه برای بازگشت این ستاره _نظیر اتفاقی که برای طارمی و رضاییان رخ داد_ بودند، حالا گزارش های موثق از حضور او در کشور قطر حکایت دارند.

ترابی که چندی پیش تست کرونای خود را پشت سر گذاشت، دیروز راهی قطر شد و این سفر را با دعوتنامه یک باشگاه از لیگ ستارگان آغاز کرد. این در حالی است که در روزهای اخیر تصویری منتسب به قرارداد او با الدحیل منتشر شد اما احتمال دارد که وی یک مقصد غیرمنتظره را برای فصل ۲۰۲۰-۲۰۲۱ انتخاب کند.

باتوجه به آغاز فصل جدید لیگ ستارگان قطر، او باید هرچه زودتر تیم مورد نظرش را انتخاب کند تا همچون پرسپولیس، در ترکیب این تیم نیز جا بیفتد و کار را استارت بزند؛ تیمی که شاید مدعی و شاید هم در میانه های جدول قرار داشته باشد.

از العربی، الخور و الدحیل به عنوان مشتریان جدی ترابی نام برده می‌شود؛ العربی فصل گذشته پورعلی گنجی و چند سال قبل دژاگه را در اختیار داشت و حالا با مهرداد محمدی که هم پستی ترابی است قرارداد بسته. الخور چند فصل پیش سروش را از پرسپولیس خرید و الدحیل نیز یک پرسپولیسی دیگر یعنی رامین رضاییان را در اختیار دارد و همچنین باتوجه به همگروهی با این تیم، مورد توجه قرمزها قرار گرفته است.

او با ۱۱ گل گلزن ترین هافبک لیگ نوزدهم بود و به قهرمانی سرخ ها نیز کمک زیادی کرد و به محبوبیت زیادی هم رسید اما حالا با این جدایی، مورد انتقاد و اعتراض عده ای از هواداران قرار گرفته است.

وی در این سال ها ستاره خط میانی تیم ملی ایران نیز بوده و حالا به جمع نسبتا کثیر ایرانی های قطر ملحق خواهد شد و به معجزه ای که پرسپولیسی ها منتظرش بودند، پایان خواهد داد و البته دوره درخشان حضورش در این تیم را هم تمام می‌کند؛ دوره ای که با چهار قهرمانی در تورنمنت های مختلف همراه بود.

 

منبع: ورزش سه 

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه