کدخبر : 11717

پرسپولیس به دنبال جذب یک هافبک بازیساز برای جایگزین کردن آن با بشار رسن است.

سرخ پوشان حتی با همین بازیکنان کنونی و حتی در صورتی که در تابستان هیچ بازیکنی از تیم جدا نشود به جذب سه چهار بازیکن نیاز دارد و اگر بازیکنی هم از تیم جدا شود باید منتظر خریدهای بیشتر بود.

 

یکی از دغدغه های بزرگ پرسپولیس در تابستان تقویت تیم از کنارها و خط میانی است. بشار رسن بازیکنی بدون جایگزین در پرسپولیس نشان داده است و توانسته که در کنار وحید امیری از سمت راست و چپ خطرهای زیادی را روی دروازه حریفان خلق کنند.

 

باوجود قول هیئت مدیره سرخ پوشان نسبت به ماندن بشار رسن احتمال جدایی این بازیکن عراقی بسیار بالا است. بشار هم پیشنهاد اروپایی دارد و هم از چند تیم حوزه خلیج فارس پیشنهادهای بسیار خوبی دارد و به نظر می رسد که خود او هم دوست دارد که سرخ پوشان را بعد از سه فصل حضور درخشان ترک کند.

 

گمانه زنی های زیادی درباره انتخاب جایگزین برای این بازیکن عراقی به گوش می رسد. جدیدترین اسم برای جایگزین این  هافبک بازیساز علی قلی زاده است که در لیگ بلژیک بازی می کند.

 

قلی زاده بعد از درخشش در سایپا راهی لیگ بلژیک شد تا در شارلوا بازی کند. او عملکرد خوبی در این تیم بلژیکی نداشته است و خبرهای درباره احتمال بازگشت او به لیگ ایران به گوش می رسد.

 

این بازیکن رابطه بسیار خوبی با مهدی ترابی دارد و حتی در تمرین پرسپولیس هم شرکت کرده است و به نظر می رسد که طرفدار سرخ پوشان پایتخت باشد. اگر ترابی در تابستان تیم گل محمدی را ترک نکند این احتمال زیاد است که شاهد حضور این بازیکن در پرسپولیس باشیم البته فعلا با شارلوا قرارداد دارد و باتوجه به وضعیت دلار این انتقال بسیار سخت خواهد بود.

 

منبع:  پارس فوتبال 

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه