کدخبر : 11446

پرسپولیس در شرایطی مهمان گل‌گهر سیرجان خواهد بود که محمد نادری با رفع مصدومیت به احتمال فراوان به ترکیب این تیم برمی‌گردد و حتی ممکن است با وجود محرومیت وحید امیری که چهار کارته و محروم است، یک خط به جلو برود و به‌عنوان وینگر بازی کند.

پرسپولیس در شرایطی مهمان گل‌گهر سیرجان خواهد بود که محمد نادری با رفع مصدومیت به احتمال فراوان به ترکیب این تیم برمی‌گردد و حتی ممکن است با وجود محرومیت وحید امیری که چهار کارته و محروم است، یک خط به جلو برود و به‌عنوان وینگر بازی کند.

محمد نادری به دلیل مصدومیت از ناحیه کشاله ران بازی های قبلی پرسپولیس را برابر حریفان از دست داد. اما به نظر می رسید این مدافع جوان رفته رفته به شرایط خوب خود رسیده و آماده است تا در صورت صلاحدید گل‌محمدی مقابل گل گهر به میدان برود.

یحیی گل محمدی در غیاب نادری از وحید امیری و شجاع خلیل زاده در پست غیرتخصصی دفاع چپ بهره برد و در حال حاضر با بهبود نادری به نظر می آید او بار دیگر به عنوان مدافع چپ و یا وینگر مقابل گل گهر بازی خواهد کرد.

بازگشت محمد نادری در آستانه دربی می‌تواند منجر به تقویت خط حمله پرسپولیس شود. مدافع چپ سرخپوشان تلاش می‌کند در صورت فیکس بودن مقابل گل‌گهر از این فرصت طلایی به نحو احسن استفاده کند.

گفتنی است نادری یکی از نفراتی است که در لیست فصل آینده یحیی حضور دارد، اما هنوز معلوم نیست که مدیران باشگاه پرسپولیس می توانند با کورتریک بلژیک برای دریافت رضایت نامه قطعی وی به توافق برسند یا اینکه مدافع چپ پرسپولیس به بلژیک برمی‌گردد.

 

منبع: پارس فوتبال 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه