کدخبر : 11017

سرپرست باشگاه پرسپولیس تصمیم به پرداخت تمام مطالبات فصل گذشته بازیکنان فعلی این تیم گرفت و برای رسیدگی به این موضوع پرونده‌ها را دوباره به جریان انداخت.

سیدجلال حسینی، کمال کامیابی نیا، محمد انصاری، شجاع خلیل زاده، علی علیپور، علیرضا بیرانوند و امید عالیشاه هفت بازیکن فعلی تیم فوتبال پرسپولیس هستند که همچنان بابت عدم دریافت پاداش های قهرمانی در لیگ برتر، جام حذفی و سوپرجامِ فصول گذشته خود از این باشگاه حدود ۴۰ درصد از قراردادهایشان را طلب دارند.

 

مبلغی که در مجموع حدود ۶ میلیارد تومان است اما به دلیل نحوه پرداختی های قبلی در حسابرسی های جاری سرخپوشان ایراداتی را وارد کرده است که تسویه با این هفت نفر را برای مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه دچار مشکل کرده است.

 

رسول پناه از هفت بازیکن پرسپولیس خواسته بود تا طلب خود را ببخشند اما هر هفت بازیکن نسبت به این موضوع مخالفت داشتند تا رسول پناه مجبور به حسابرسی مالی دوباره پرونده های این بازیکنان در دوران مدیرعاملی ایرج عرب و محمدحسن انصاریفرد شود.

 

نکته جالب توجه اینجاست که مدیران قبلی پرسپولیس پاداش این بازیکنان را در برخی حسابرسی های مالی اعلام به پرداخت آن داشته اند اما این مبلغ مربوط به قراردادهای آنها بوده است که حالا رسول پناه را مجبور کرده تا این مبلغ را به آنها بپردازد.

 

با این حال فعلا بودجه ای در این راستا برای باشگاه پرسپولیس تهیه نشده است و مشخص نیست این بازیکنان چه زمانی به طلب‌هایشان خواهند رسید.

 

 

منبع: پارس فوتبال

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه