کدخبر : 10825

دیدار با نفت مسجدسلیمان شاید بدترین خاطره سرخ ها در فصل جای باشد؛ شکست غیرمنتظره مقابل تیم میانه جدولی که پرسپولیس را تا رده چهارم جدول پایین برد.

به گزارش رصد ورزشی : سه باخت مقابل شهرخودرو، سپاهان و تراکتور را که رکوردهای برانکو را بر باد دادند، برای هواداران پرسپولیس  قابل تحمل بود. اگرچه نشانه های مثبتی در روند تیم دیده نمی‌شد، اما طرفداران به گابریل کالدرون فرصت دادند و او نیز توانست چند پیروزی به دست بیاورد اما در هفته یازدهم و زمانی که همه منتظر پیروزی برای نزدیک شدن به صدر بودند، شاگردان کالدرون برابر تیم میانه جدولی نفت مسجدسلیمان شکست خوردند تا چهارمین باخت فصل را خیلی زود تجربه کنند.


بعد از باخت به سه مدعی، سرمربی آرژانتینی به شدت از سوی طرفداران حاضر در ورزشگاه تشویق شد اما در پایان بازی با مسجدسلیمان این اتفاق رخ نداد. او که روی نیمکت غایب بود و از جایگاه ویژه بازی را تماشا می‌کرد، در حالی با آنالیزور خود پله های ورزشگاه را پایین آمد که برخی از هواداران معترض و ناراحت صدای خود را به او رساندند.


جو ورزشگاه ملتهب بود اما هیچ صدای جمعی بر علیه سرمربی تیم، کادرفنی و بازیکنان به گوش نرسید. هواداران پرسپولیس که در دوره برانکو یک بار مزد صبر و حمایت از تیم بازنده را در ابتدا و انتهای لیگ پانزدهم گرفته بودند، دوباره تصمیم گرفتند چنین کاری را انجام دهند و دوباره ثمره این سیاست را دیدند. تیم کالدرون در هفته های برد و برد و برد تا این که به صدر جدول رسید و تیم را به عنوان قهرمان نیم فصل تحویل محمدحسن انصاری فرد داد.


حالا دوباره پرسپولیس به نفت مسجدسلیمان رسیده و البته به جای کالدرون این بار یحیی گل محمدی هدایت سرخ ها را برعهده خواهد داشت. کسی که با حمایت هواداران پرسپولیس و تلاش بازیکنان و مدیریت فنی خود و کنترل حواشی توانسته پرسپولیس را به سمت چهارمین قهرمانی متوالی هدایت کند.


شاید این موقعیت برای گل محمدی نیز پیش بیاید اما دستکم او خیالش راحت است که هواداران پرسپولیس برخلاف گذشته «حیاکن - رهاکن» را کنار گذاشته و تنها راه موفقیت را در حمایت از کادرفنی می‌دانند، هرچند که این سیاست در زمستان گذشته دچار انحراف شد و طرفداران مدیریت سابق باشگاه در زمستان گذشته به شدت علیه سرمربی آرژانتینی و موفق تیم پرسپولیس موضع گرفتند.

 

 

 

 

منبع : ورزش سه

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه